За ініціативи СХПУ в Національному музеї літератури відкрилась унікальна художня виставка

5 листопада у Національному музеї літератури України відбулося офіційне відкриття художньої виставки «Збережем народне надбання», ініційованої ВГО «Спілка християнських письменників України».

Аналогів щойно відкритій виставці в Україні, немає. Її експозиція складається з картин, що знаходяться в приватних колекціях киян, більшість з яких придбана на благодійному аукціоні живопису «Київський арт-вернісаж», кошти від якого були спрямовані вдовам та сиротам загиблих воїнів АТО, дітям-сиротам та інвалідам.

IMG 8818

Детальніше...

Звіт про кошти, виручені на благодійному аукционі живопису "Київський арт-вернісаж"-2018

Уже декілька років поспіль СХПУ та церква "Ранкова Зірка" проводять благодійні аукціони колекційного живопису "Київський арт-вернісаж". Виручені на аукціонах кошти передаються сім'ям загиблих воїнів АТО.

Цього року кошти були передані через платформу "Люди допомагають людям" 4 сім'ям загиблих воїнів АТО, а також до Фонду одеської правозахисниці Тетяни Макарової, що займається захистом прав дітей-сиріт та людей, позбавлених дієздатності за психіатричним діагнозом.

Пропонуємо вашій увазі інтерв'ю з Ларисою Бабич, вдовою одного із засновників полку "Азов", родині якої цього року були передані, виручені на аукціоні кошти.

У Літературному музеї незабаром відкриється унікальна художня виставка

«Збережем народне надбання» - під такою назвою у Національному літературному музеї незабаром відкриється художня виставка, яка складатиметься з картин, що знаходяться у приватних колекціях киян.

На виставці будуть представлені роботи як сучасних українських художників, так і художників радянського періоду, які сьогодні користуються неабияким попитом у всьому світі.

lit3

 

Детальніше...

Дочірні категорії

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.