ЗМІ про кінофестиваль "Світло"

Сюжет телеканалу CNL про кінофестиваль "Світло"

Сюжет ТК ZIK
про кінофестиваль "Світло"

25-26 февраля в Киеве состоялся IV Международный кинофестиваль «Свет»

В Киеве прошел кинофестиваль "Свет". Новый Христианский

Відеодайджест кінофестивалю "Світло" - інтерв'ю та відгуки

Альона Шаповалова - директор кiнофестивалю "Свiтло"

Інтерв'ю з організаторами 4-го Міжнародного кінофестивалю "Світло"

Світлана Тимошенко - учасник, режисер фільму "Реванш XXI"

Юрій Леута - учасник, режисер фільму "З Карпат до Парижу з акордеоном"

Більше відео

Оголошено переможців 4-го Міжнародного кінофестивалю "Світло"

25-26 лютого 2018 р. відбувся IV Міжнародний кінофестиваль «Світло». Знову, в одному з найстаріших кінотеатрів Києва – «Кінопанорама», глядач мав можливість впродовж двох днів насолоджуватись якісним кінопродуктом, роботами різноманітними за жанром та змістом, але об’єднаними однією метою – зробити світ кращим.

Серед 3000 заявлених на конкурс робіт було відібрано 45 найкращих, які й були представлені на суд журі та глядачів. Приємно, що більшу частину програми кінофестивалю складали роботи українських кінематографістів. Це говорить про те, що українське кіно має таки майбутнє і активно відроджується. Також, цього року були представлені цікаві роботи режисерів з інших країн світу – Англії, Італії, Румунії, Франції, США, Норвегії, Індії.

IMG 3911

Детальніше...

СХПУ одержала нагороду Київської мерії за кінофестиваль "Світло"

web kmda13

12 жовтня в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулося нагородження переможців відбору успішних практик реалізації громадських ініціатив у вирішенні питань місцевого значення, ініційованого Київською мерією.

Спілка християнських письменників України стала одним з переможців цього відбору з проектом Кінофестиваль «Світло» і зайняла 1-е місце в номінації «Просвітницькі ініціативи».

Детальніше...

СХПУ принял участие в Дне благодарения

IMG 596117 сентября Союз христианских писателей Украины принял участие в Дне благодарения, организованном Советом Евангельских Протестантских Церквей Украины и приуроченном к празднованию в этом году 500-летия Реформации.

Детальніше...

Дочірні категорії

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.