В сентябре под Киевом пройдет сонм пророков

Во второй половине сентября 2018 года под Киевом состоится очередной, 9-й, сонм пророков.

prorok2018

Детальніше...

Видео обращение по поводу гей-парада в Киеве.

"Много шума из ничего" - так, наверное, решило большинство христиан и не вышли на мирную акцию протеста против гей-парада, который проводился 17 июня нашим правительством в столице Украины. Если бы нас было большинство, если бы нас было много, если бы христиане проявили активную гражданскую и христианскую позицию, то вряд ли правительство решилось бы на избиение безоружных людей, мирных протестующих, наших братьев-христиан, которым сегодня день и начался. Кровь этих людей и на руках тех, кто проповедует и занимает пассивную не библейскую позицию невмешательства.

Если бы не христианин Мартин Лютер Кинг, кстати сказать, лидер гражданского движения за права темнокожих, если бы не активная позиция христиан Америки, в этой стране и в мире (!) до сих пор бы существовал расизм, который махровым цветом расцветал и в церквях. Если бы не христианин Уильям Уилберфорс и другие, в Европе до сих пор бы существовала постыдная работорговля. Очевидно, что эти люди не только читали Библию, но и понимали дух того, что там было написано. Они жили практическим христианством - "... делай, что рука твоя может делать, ибо с тобою Бог" (1 Царств 10:7).

Когда мы, наконец-то, поймем, что зло распространится на столько, на сколько мы ему это позволим?

 


У Києві відбудеться благодійний аукціон колекційного живопису на підтримку сімей загиблих воїнів АТО

14 червня 2018 року в Музеї історії Києва (вул.Богдана Хмельницького, 7) відбудеться благодійний аукціон колекційного живопису «Київський арт-вернісаж». Ознайомитися з лотами аукціону охочі зможуть на передаукціонній виставці з 4 червня.

1

Детальніше...

Запрошуємо на фінальний тур ІІІ Всеукраїнського літературно-поетичного конкурсу Якова Бузинного

30-31 травня 2018 року у м. Стрий (Львівська обл.) відбудеться фінальний тур ІІІ Всеукраїнського літературно-поетичного конкурсу Якова Бузинного.

Цього року конкурс проходить під назвою «Українське християнство – світло та сіль для народу України».

До участі запрошуються члени СХПУ, а також ті автори, які не є членами СХПУ, але мають християнський світогляд і пишуть вірші на християнську тематику.

Реєстрація учасників триватиме до 20 травня 2018 року (зателефонувати за тел. 068-110-48-62 або надіслати лист на пошту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Місце проведення: м. Стрий, вул. Гайдамацька 15 (актова зала Вищого професійного училища №34).

Початок реєстрації 30 травня 2018 року о 10.00.

 За додатковою інформацією звертатися до Звіришин Марії Йосипівни за тел. 068-110-48-62.

В Києві пройшов відбірковий тур ІІІ Всеукраїнського конкурсу Якова Бузинного

15 квітня в київському літературно-меморіальному музеї Максима Рильського пройшов відбірковий тур ІІІ Всеукраїнського конкурсу Якова Бузинного, на якому були визначені фіналісти серед членів київського осередку СХПУ.

Приз

Детальніше...

Дочірні категорії

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.