IV поетичний конкурс-фестиваль Якова Бузинного – «Зима» в суспільстві, а праведник у «шубі»

0origЗ 1 по 30 квітня 2019 року розпочинається прийом робіт для проведення відбіркових турів у місцевих осередках Спілки християнських письменників України на четвертий поетичний конкурс-фестиваль Якова Бузинного «Зима» в суспільстві, а праведник у «шубі».

Конкурс буде проходити в 2 тури: I – відбірковий; II – фінальний.

Спочатку місцеві осередки СХПУ проводять відбіркові тури в своїх осередках. Переможці відбіркових турів в своїх осередках приймуть участь у фінальному турі.

Терміни та місце проведення фінального туру будуть визначені пізніше (травень 2019 року).

Засновником поетичного конкурсу-фестивалю поезії Якова Бузинного (далі Конкурс) є Спілка християнських письменників України.

Метою проведення Конкурсу є підтримка та популяризація сучасної християнської поезії, що пропагує моральні цінності та християнський світогляд; виявлення талановитих християнських авторів; підвищення загального професійного рівня; заохочення та стимулювання творчої й громадянської активності авторів; зміна стереотипів у поширені Євангелія Царства Божого і Біблійних істин: сучасним людям на доступній для них мові, сучасними засобами і згідно знамення часу.

Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь у цьому поетичному конкурсі.

З Положенням про конкурс можна ознайомитися за посиланням.

За  більш детальною інформацію можна звернутися за тел. 067-107-26-74 (Олександр) чи написавши листа на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

 

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.