Положення про літературно-християнську премію СХПУ

Літературно-християнська премія, заснована Головою Спілки християнських письменників України Костянтином Шаповаловим

1. Загальні положення:

Літературна премія присуджується за кращий християнський твір року!

Це може бути книга чи поетичний твір, чи журналістсько-публіцистична стаття, чи християнський псалом, чи фільм, чи публіцистична передача.

Щорічно кандидатів на нагородження премією подають голови обласних осередків Спілки християнських письменників України (надалі – СХПУ) чи Голова СХПУ. Без клопотання голів осередків, або Голови СХПУ кандидатури на нагородження премією не розглядаються.

Рішення щодо визначення переможця премії одноосібно приймає Голова СХПУ, як засновник премії; як дорадчий голос, при необхідності, участь у прийнятті рішення можуть брати члени ради СХПУ.

 

2. Нагороди

Переможець щорічної літературно-християнської премії нагороджується почесним, спеціально виготовленим жетоном з написом: «Лауреат літературної премії», а також грошовим призом у розмірі 3 000-5 000 грн.

Якщо премією нагороджується християнський фільм чи передача, то нагороду – жетони, отримують: автор твору та головний режисер, а грошова винагорода ділиться в рівних частинах між ними.

Якщо гідних кандидатів на вручення премії протягом року виявилось більше одного, но не більше двох, то літературно-християнську премію отримають обидва переможця з врученням їм жетонів лауреата і мінімально можливого грошового винагородження у розмірі 2 500 грн. для кожного.

З часом для збільшення значущості грошової складової літературної премії, по можливості будуть залучатися нові спонсори.

 

3. Авторитет і значимість літературної премії

Літературно-християнська премія з часом повинна стати однією з самих престижних християнських нагород в Україні.

СХПУ є і поки ще буде єдиною в Україні Всеукраїнською громадською організацією, де запроваджені свої відомчі нагороди: ордени, медалі, звання і, нарешті, щорічна літературно-християнська премія.

 

Всі вищесказані складові в діяльності громадської організації мають підняти рівень, престиж і вплив СХПУ в українському суспільстві і за його межами.

 

Голова Спілки християнських письменників України                                 ШАПОВАЛОВ К.А.

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.