Положення про членство

1. Членами Спілки можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, що проживають в Україні або за її межами, є членами помісної церкви та сповідують спільну християнську віру.

2. Членство в Спілці можуть набути:

         • Автори не менш ніж двох літературних християнських прозаїчних творів просвітницького або художнього характеру, виданих або у рукописі;

         • Автори хоча б однієї збірки християнської поезії;

         • Видавці, редактори, коректори та перекладачі християнських літературних творів, Біблії;

         • Спеціалісти з розвитку та управління громадськими організаціями.

3. Якщо автор має тільки один написаний літературний християнський твір, він може бути прийнятий кандидатом до вступу у Спілку з правом бути присутнім на всіх зборах, з'їздах і конференціях без права голосування.

4. Літературні твори авторів, членів Спілки, повинні базуватися на духовних канонах Святого Письма (Біблії), не суперечити Духу Слова Божого і біблійним основам християнської віри і виключати будь-яке вільне трактування як окремих віршів Біблії, так і її цілісного духовного відображення.

5. Для відсторонення всіляких хибних течій та псевдовчень в Спілці постійно функціонує літературна Духовна Рада, яка бере на себе повноваження надавати авторам рекомендації до вступу в Спілку після детального аналізу їх творчих робіт. Автори літературних творів, при бажанні, можуть отримати рецензію на свою роботу, а також передмову найбільш досвідчених та визначних християнських письменників України.

6. Члени Спілки християнських письменників України погоджуються сплачувати членські внески у розмірі, який буде затверджений на Установчій Конференції Спілки (пенсіонери, члени Спілки, звільняються від сплати членських внесків).

7. Членство у Спілці, а також вихід із неї здійснюється на добровільних засадах.

8. Членом Спілки може бути людина, яка поділяє мету, засади та основні завдання Спілки на найближчий період часу, а також повністю згодна з її Статутом,затвердженим Міністерством юстиції, внутрішніми Положеннями.

9. Членом Спілки може бути автор, який не заперечує проти планів, дій, завдань Спілки, а також керівних органів Спілки.

10. Член Спілки може бути обраним в її керівні органи: Раду, комітети, комісії і т.і. за поданням його кандидатури на голосування та добровільною згодою.

11. Членом Спілки може бути тільки член помісної церкви, яка перебуває, в свою чергу, в Тілі Христовому та сповідує спільну християнську віру.

12. При представленні робіт автор може визначити до якого напрямку з наведених у Додатку відноситься його твір.

Додаток

dodatok

*Креаціоністські праці; історія християнства; наукові обгрунтування біблійського твердження

**Учбові посібники для шкіл та інших навчальних закладів; методичні матеріали з християнської етики та моралі

***Популярна література, спрямована на проведення просвітницької роботи серед невіруючих та християн (за тематикою: про родину; про гріхи, зокрема, куріння,аборти, блуд; про поганські свята; про відношення до влади; про багацтво тощо)

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.