Програма розвитку СХПУ з 2012 по 2017 роки

1.Збільшити кількість обласних осередків до 20-22, а в майбутньому, по можливості, охопити всі 24 області України.

2.Намагатися залучити до плідної роботи усі осередки, за прикладом роботи Київського та Дніпропетровського осередків. Спонукати до ініціативної співпраці голів місцевих осередків. Тому що не секрет, що у деяких місцевих підрозділах робота практично не ведеться і вони функціонують, по суті, теоретично.

3.У зв’язку з цим, ініціюється можливість головам обласних осередків збирати членські внески від своїх членів та не передавати їх до Києва, а залишати в областях та використовувати на свої потреби. При цьому до Києва тільки звітувати.

4.Одним із напрямів подальшої роботи Cпілки по розширенню її географії впливу, а також фінансових можливостей, вбачаємо можливість вступу до СХПУ громадян інших держав (ми вже маємо пропозиції від громадян США та країн Прибалтики) та їхній співпраці на літературній ниві з СХПУ.

5. З урахуванням пункту 4 планується збільшити кількість членів Cпілки принаймні удвічі (зараз ми нараховуємо 83 члени).

6.Продовжити практику проведення фестивалів:

  • Поетичних
  • Малої прози.

7.Розширюючи при цьому географію проведення фіналів (нагадаємо, що до цього часу фінали фестивалів проходили у Києві, Одесі та Дніпропетровську).

8. Провести 1-й фестиваль публіцистичної літератури.

9.З приводу цього також залучати до Спілки авторів, які можуть працювати у публіцистичній сфері та тих літераторів, які можуть практично та реально впливати на суспільство, як на християнське, так і на громадянське. Хочеться бачити у Спілці публіцистів із досить впливовими та визначними іменами. Це буде поширювати та зміцнювати авторитет Спілки і можливості для плідної громадянсько-просвітницької роботи у нашому суспільстві.

10.Голова Спілки буде  намагатися використовувати можливість поширювати інформацію про СХПУ, про її реальні і потенціальні можливості та робити доклади на будь-яких наукових чи літературних, всеукраїнських чи міжнародних симпозіумах, конференціях, з’їздах, семінарах  тощо.

11.Намагатися і надалі співпрацювати з державними інституціями, як то: засідання і слухання у стінах Верховної Ради  з приводу моралі та духовності; лист до Президента України з проханням надати  приміщення для офісу Спілки, т.п.

12.У планах подальшого розвитку – входження до Ради Церков та Церковних організацій, що є на сьогодні найвищим керівним органом  в українському християнстві.

13.Також послідовно впроваджувати мету раціональної співпраці з громадськими організаціями та рухами, зокрема з Євангелічним Альянсом та Асоціацією релігійної свободи (куди ми подали заяву).

14.Продовжити проводити номінацію «Людина року в українському християнстві» , як об’єднуючого та такого, що привертає увагу суспільства до християнської доброчинності заходу.

15.Використовувати можливості виходу у ЗМІ для пропагування СХПУ як організації, котра може принести реальну користь у суспільство.

16.Останні 2 роки ми перестали брати  участь у фестивалях «Медвін» через збитковість для Спілки цих заходів (за оренду місця для продажу книг треба було платити більше, ніж ми могли заробити через продаж своєї християнської літератури).   Будемо намагатися хоча б 2 рази за наступний 5-річний  термін  взяти участь у «Медвіні», тому що ми бачимо у цьому духовну, а не фінансову  користь.

17.Намагатися і надалі зміцнювати та стверджувати авторитет Спілки християнських письменників України всіма можливими засобами у різноманітних церковних, державних та громадських інституціях.

18.Шукати спонсорську, меценатську підтримку, в тому числі :

  • для створення фонду молодого автора
  • для випуску та розповсюдження громадсько-просвітницької літератури у навчальних закладах та інших структурах.

19.Ініціювати співпрацю літераторів – теологів, діючих священиків у форматі «круглого столу» чи то конференції на назрівши насущні питання, актуальні для сьогоднішнього християнського суспільства.

Наголошуємо, що вся запланована діяльність спрямовується заради головної  мети – єднання літераторів для розповсюдження і відстоювання християнських цінностей, захисту християнського світогляду та плідної духовно-просвітницької діяльності у суспільстві на благо всієї країни.

(з виступу Голови СХПУ — Костянтина Андрійовича Шаповалова на II звітно-виборчій конференції СХПУ 12-13 березня 2012 року)

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.