«Сегодня во многом миром правит дьявол», - композитор, заслуженый артист УССР Владимир Быстряков

Владимир Быстряков - украинский композитор, пианист, шоумен, Заслуженный артист Украинской ССР стал участником Всеукраинского круглого стола «Сохранение традиционных семейных ценностей в Украине». В своем интервью для пресс-службы СХПУ композитор поделился переживаниями о последующем поколении, высказал твердое убеждение о негативном влиянии гей-пропаганды и раскрыл секреты своей веры в светлое будущее.

Петро Мага про телеконтент: «У вас є право телевізійного пульта»

Петро Мага – відомий телеведучий, актор, заслужений артист України взяв участь у круглому столі на тему "Збереження традиційних сімейних цінностей в Україні". Він заявив, що не засуджує гомосексуалістів, але категорично проти пропаганди гомосексуалізму в Україні. По завершенні засідання Петро Мага підписав Резолюцію круглого столу.

Всеукраїнський круглий стіл підняв питання сімейних цінностей в Україні

20 грудня 2013 р. за одним столом об'єдналися громадські організації, представники церков,  письменники, актори, телеведучі, режисери, співаки, науковці, журналісти, музиканти, представники державних інституцій України. Проблема нівелювання сімейних цінностей, розлад моралі   викликала потребу зібратися тим, хто є авторитетом у громадянському суспільстві. Серед учасників відомі імена та організації: Володимир Бистряков, Павло Унгурян, Петро Мага, Батьківський комітет України, Інститут родини та подружнього життя, рух “Всі разом!”, “Федерація жінок за мир у всьому світі”, Всеукраїнське товариство “Просвіта” та ін. Ініціювала захід Спілка християнських письменників України. 

Детальніше...

Гарник Кочарян: ученые боятся говорить, что гомосексуализм – это патология, хотя на самом деле так и считают

Гарник Кочарян, доктор мед. наук, профессор, академик, известный психотерапевт, принял участие во Всеукраинском круглом столе «Сохранение традиционных семейных ценностей в Украине». В своем докладе он указал на опасность нетрадиционной ориентации для здоровья человека. В интервью, доктор Кочарян пояснил, что гомосексуализм является патологией сексуального влечения, которую можно и нужно лечить. 

Адвокат Сергій Гула про те, як вже сьогодні нам нав’язують закони на захист гей-пропаганди і чим загрожує ювенальна юстиція пересічному українцю

По завершенні Всеукраїнського круглого столу на тему «Збереження традиційних сімейних цінностей в Україні», Голова Альянсу професійних християнських організацій України, адвокат Сергій Гула розповів про те, як на законодавчому рівні захистити наше суспільство від процесів деградації, що відбуваються на Заході.

Людмила Гридковець: гомосексуалізм – це психосексуальна деформація і вона закладається в першу чергу в батьківській родині

20 грудня 2013 року у Києві пройшов Всеукраїнський круглий стіл "Збереження традиційних сімейних цінностей в Україні". Людмила Гридковець, відомий психолог, канд. псих. наук, поділилася своїми враженнями про подію та про наслідки гомосексуалізації суспільства. Що робити і як зберегти здоров’я сім’ї в Україні? Поради з багаторічного досвіду консультацій.

У Києві пройшов Всеукраїнський круглий стіл "Збереження традиційних сімейних цінностей в Україні"

IMG 2832-smallСпілка християнських письменників України, вбачаючи розповсюдження негативних явищ, що несуть загрозу традиційним сімейним цінностям та агресивні дії секс-меншин у напрямку узаконення так званого «анти-дискримінаційного» законодавства та пропаганди гомосексуалізму, а також нав’язування гендерної політики, та інших негативних явищ, що суперечать нормам християнської моралі, ініціювала та провела круглий стіл для обговорення цих питань із залученням широкої громадськості.

 

Детальніше...

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.