В Києві відбудеться Фінальний тур Всеукраїнського фестивалю публіцистичної поезії

fest-poezii final6 липня 2013 року в Києві відбудеться фінальний тур Всеукраїнського фестивалю публіцистичної поезії, який проводить Спілка християнських письменників України. 

Нагадаємо, що відбіркові тури були проведені і з усієї України відібрані найкращі поетичні твори.

Характерним для цьогорічного фестивалю стала зацікавленість та активність поетів-початківців, які мали змогу представити на розгляд журі свої роботи. Професіонали ж підтвердили свій статус, проявили художню майстерність у різних поетичних жанрах, в тому числі і у напрямку гумору та сатири. Важливим критерієм відбору стала актуальність теми, чи піднімає твір злободенну проблему сьогоднішнього суспільства. Переможці відбіркових турів змагатимуться у двох номінаціях: “Поет-початківець” та “Поет-професіонал”. 

У фінальному турі публіцистичної поезії на кожного глядача чекають різноманітність жанрів, тематики, авторське виконання поезії, а також незабутні музичні та пісенні номери.

Вхід безкоштовний.

Адреса: м. Київ, вул. Горького, 180, конференц-зала УкрІНТЕІ, метро «Либідська».

Початок о 14:00.

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.