"ПОГОВОРИМО ПРО СВІТЛЕ КІНО" - телепередача на Бог-ТВ

small tv-kinofestПерший християнський кінофестиваль «Світло» запрошує всіх глядачів бути біля екранів Бог-ТВ 7 лютого. Увечері о 19:00-21:00 (за київським часом) в прямому ефірі ви дізнаєтеся чи існує християнське кіно на пострадянському просторі. Ви зможете познайомитися з деякими представниками цього рідкісного, але дуже важливого відгалуження кіно.

Кінорежисери, кліпмейкери, працівники кіно-, телесфери, співаки і ведучі, - переможці та призери Першого християнського кінофестивалю «Світло», члени журі (серед яких Ольга Бідненко, Роман Ващук, Андрій Мухін, Світлана Соколенко та інші) розкажуть про те, як вони бачать поняття «світле кіно» в сучасному світі, повідають цікаві історії зі знімального процесу, поділяться секретними планами на майбутнє.

Нагадаємо, що з 2013 року Спілка християнських письменників України ініціювала щорічний міжнародний кінофестиваль, який вже сьогодні приваблює багатьох режисерів, кіностудії з різних країн (України, Росії, Білорусі, США і т. д.).

З 2013 року кінофестиваль «Світло» став подією, об'єднавшим людей, охочих творити добрі, світлі фільми, змінювати світ за допомогою кінооб'єктива. З маленькою частинкою цього світу ви познайомитесь 7 лютого на каналі Бог-ТВ.

Прямий ефір онлайн дивитися тут 7 лютого 2014 р. о 19:00 за київським часом (GMT +2).

 

 

 

 

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.