Вручення нагороди переможцю у номінації «Людина року в українському християнстві - 2013»

pushkinskaya-36За результатами щорічного опитування по номінації «Людина року в українському християнстві» найбільшу кількість голосів набрав Предстоятель УПЦ КП Патріарх Філарет.

26 березня о 12:00 в інформаційному управлінні УПЦ КП за адресою: Київ, вул. Пушкінська, 36 відбудеться вручення нагороди переможцю. Після нагородження представники ЗМІ матимуть можливість задати актуальні питання сьогодення особисто Патріархові Філарету.

Номінація «Людина року в українському християнстві» заснована Спілкою християнських письменників України (СХПУ) і проводиться щорічно. У голосуванні беруть участь голови християнських конфесій та об’єднань, а також християнські видавництва і СХПУ.

Згідно Положення про присудження почесного звання "Людина року в українському християнстві" кандидатом для нагороди повинна бути людина, яка «зробила значний вклад в утвердження християнських цінностей в житті, культурі, свідомості народу України за останній рік. Один із критеріїв — внесок людини в розповсюдження та пропаганду святості в суспільстві України».

Вручати нагороду Патріархові Філарету буде Голова СХПУ, Генеральний секретар Українського Євангелічного Альянсу Костянтин Шаповалов.

Запрошуємо журналістів ЗМІ. Просимо акредитуватися за телефоном: 0503885262. Кількість представників ЗМІ обмежена.

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.