Номінації "Краща християнська книга 2013 року" і "Краще християнське видавництво 2013 року" залишилися без переможців

Засновані Спілкою християнських письменників України номінації "Краща християнська книга 2013 року" і "Краще християнське видавництво 2013 року" залишилися без переможців. У ході проведеного опитування жодна книга або видавництво не набрали необхідної для перемоги кількості голосів.

"За результатами голосування ми побачили, що, в основному, видавництва голосували самі за себе. Тобто кандидати отримали по одному голосу. Ми, СХПУ, володіючи правом голосу, звичайно могли б віддати його за якогось кандидата і він з результатом в 2 голосу став би переможцем. Але це було б не серйозно. Тому ми утрималися цього року від голосування та нагородження", - прокоментував Голова Спілки Костянтин Шаповалов.

Подібним чином ситуація склалася і з голосуванням за "Кращу християнську книгу року".

Костянтин Шаповалов висловив надію, що наступного року ситуація зміниться і найбільш достойні будуть визначені та нагороджені.

Нагадаємо, в 2013 році СХПУ заснувала номінації "Краща християнська книга року" і "Краще християнське видавництво року" з метою пропаганди християнської літератури в Україні.

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.