Резолюція

Всеукраїнського круглого столу “За єдину, щасливу країну!”
13 червня 2014 р. м. Київ

В такий складний час для України ми, учасники круглого столу, представники духовенства, культурної та наукової інтелігенції, громадських організацій, журналісти, громадські активісти, працівники сфери дослідження політики та права не можемо стояти осторонь і дивитися на руйнівні процеси у суспільстві.

Ситуація в країні вимагає виявлення глобальних проблем, вад у суспільстві та владі. Однією з таких проблем є закритий політичний клуб. Таким чином більшість політиків зацікавлені знаходитися у клубі більше, ніж вирішувати проблеми країни. Протягом 20 років незалежності все залишається незмінним. Олігархія, політики старої формації не хочуть допускати у владні крісла нові обличчя, які змогли б протистояти корупції, сприяти покращенню сфер культури, науки та життя людей загалом.

До влади повинні прийти люди, які будуть любити свій народ та країну, готові жертвувати, а не брати, служити, а не користуватися. Нам потрібні нові політики та сильний вплив на владу з боку громадянського суспільства, щоб не допускати її сваволі у майбутньому.

Занепад культури, науки, відсутність акценту на моральному вихованні формує деградоване суспільство, для якого цінністю та орієнтиром стає лише матеріальне благо. На жаль, сприяння розвитку мистецтв, науки лежить поза зацікавленістю влади, політиків.

В Україні повинна з'явитися національна ідеологія, що включатиме в себе виховання патріотизму, героїзацію достойних прикладів наслідування, розвиток мислення громадян, особливу увагу до підняття молодого покоління. Саме християнські цінності мають стати основою, фундаментом ідеології народу. Християнські цінності та мораль мають проникати у всі сфери суспільства та у політику. Такий підхід може змінити країну зсередини, зруйнувати гниле коріння хабарництва, корупції, негативних суспільних явищ.

Основною силою перебудови суспільства вважаємо об'єднання, об'єднання лідерів нації, впливових особистостей та організацій з різних сфер, щоб з різних сторін бачити конкретні проблеми та разом цілісно розбудовувати громадянське суспільство.
Саме тому вирішили:
1. Сприяти розбудові громадянського суспільства. Вітати об'єднання громадських організацій та громадських активістів, представників церков, культурних діячів, письменників, акторів, телеведучих, режисерів, співаків, науковців, журналістів, музикантів, представників державних інституцій у громадянський рух “За єдину, щасливу країну!”.
2. Сформувати платформу для того, щоб духовна, культурна, наукова інтелігенція, громадські активісти були почуті, а їх напрацювання набували ваги та реалізації.
3. Проводити постійний моніторинг суспільно-важливих подій, рішень та активно на них реагувати, користуючись різними формами, серед яких: спільні акції, прес-конференції, круглі столи, теле-, радіопередачі з учасниками громадського руху.
4. Боротися проти закритого, незмінного роками, політичного клубу, за люстрацію, та за нову розумну, моральну, неолігархічну політичну еліту.
5. Піднімати голос за покращення загального культурного, цінністного, інтелектуального та матеріального рівня кожного українця.
6. Сприяти єдності України та її народу.
У об’єднанні є велика сила, яка здатна перебороти і ту нібито непереборну ситуацію, яка склалася сьогодні в Україні. Громадянський рух «За єдину, щасливу країну!» бере на себе відповідальність стати активним рупором за правду, совість, мораль, за розбудову української держави на основі християнських цінностей.

 

1. Лариса Хоролець – драматург і акторка, Народна артистка УРСР, перший Міністр культури України. Кавалер ордена княгині Ольги III ступеня;
2. Валерій Степанян-Григоренко – режисер, кінодраматург, Народний артист СРСР, член Національної спілки кінематографістів України, Доктор наук мистецтвознавства, лауреат премії ім. Т. Шевченко;
3. Володимир Бистряков – український композитор, автор музики до багатьох радянських фільмів та мультфільмів, піаніст, шоумен, заслужений артист Української РСР;
4. Анна Заячківська – модель, акторка, виконавиця авторських пісень; художник-іконописець, Міс України 2013;
5. Ліка Роман – Міс України 2007, місіонер, громадський діяч;
6. Олександра Грабова – оперна співачка, лауреат 13 міжнародних конкурсів, солістка Нью-Йорк Сіті Опера (США);
7. Юрій Снєжкін – член-кореспондент НАН України, професор. Має звання «Винахідник СРСР» і «Кращий винахідник Національної академії наук України». Лауреат Державної премії СРСР в галузі науки і техніки;
8. Отець Сергій Колот – Українська Православна Церква Київського патріархату;
9. Отець Сергій Панченко – Римо-католицька церква в Україні;
10. Петро Павлюк – журналіст, письменник, магістр психології, професор;
11. Михайло Дубиківський – доцент, викладач університету театру, кіно та телебачення ім. Карпенка-Карого та Київського національного університету культури і мистецтв, заслужений діяч мистецтв України;
12. Жанна Мазицька – директор державної телерадіокомпанії «Культура»;
13. Павло Вікнянський – Голова ВМГО «Студентська республіка», голова Народно-демократичної ліги молоді;
14. Андрій Михайловський – заступник директора з питань виробництва та ефірного мовлення телеканалу «Надія»;
15. Роман Ващук – співак, викладач, учасник багатьох соціальних проектів, таких як «Україна без сиріт», «Всі разом», «День батька», «Дитина має право на життя» та ін.;
16. Христина Морозова – філолог, член партії «Демократичний Альянс»;
17. Петро Гусак – представник Інституту родини та подружнього життя (УКУ), старший викладач кафедри філософії, кандидат філософських наук, доктор філософії;
18. В'ячеслав Корчук – доктор богослов'я, ректор Духовної семінарії, представник Церкви Адвентистів Сьомого Дня;
19. Наталія Позняк-Хоменко – поет, перекладач, член Спілки письменників України, журналіст видання «Україна молода»;
20. Сергій Гула – голова Альянсу професійних християнських організацій України, адвокат;
21. Сергій Балюк – Єпископ Об'єднаної Християнської Євангельської Церкви Живого Бога;
22. Анатолій Кушнір – директор асоціації «Поклик»;
23. Михайло Соколов - всеукраїнський волонтерський православний рух «Молодь не байдужа!»;
24. Ірина Куценко – всеукраїнський волонтерський православний рух «Молодь не байдужа!»;
25. Віталій Черняховський – «Форум порятунку Києва»;
26. Алла Андрухненко – заступник голови «Асоціації художників християн»;
27. Олександр Кушнерук – представник організації «Сила людей», голова Асоціації молодих християн-підприємців;
28. Галина Кириченко – громадська організація «Батьки та діти»;
29. Яна Баранова – ГО «Союз «Золотий вік України»;
30. Алла Авраменко – ГО «Союз «Золотий вік України».

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.