Голова СХПУ візьме участь в концептуальній виставці «Неможливе - можливо!»

ukr-domЗ 14 по 16 жовтня 2014 р. в Українському домі відбудеться концептуальна виставка «Неможливе – можливо!» на якій будуть представлені твори мистецтва українських художників, серед яких і Костянтин Шаповалов, Голова СХПУ, Генеральний секретар Українського Евангелічного Альянсу.

Виставка відкриється 14 жовтня о 10.00, урочисте відкриття заходу та святковий концерт в той же день о 14.00.
У виставці експонуються роботи українських художників, які відображають життя, світло, красу, позитивний настрій і віру людини в прекрасне майбутнє незалежної процвітаючої України. Це пейзажі, натюрморти, композиції, етюди, портрети, колажі та дитячі малюнки.

В програмі заходу на кожен день заплановано: концертні програми, презентації фільмів, вистав, збірок віршів і прози, зустрічі з діячами мистецтва, художниками, акторами і поетами.

В останній день виставки буде проводитися аукціон картин і дитячих малюнків, кошти від якого будуть спрямовані на підтримку миротворчих зусиль нашої країни. Проводити аукціон буде Костянтин Шаповалов, Голова аукціонного дому Артвернісаж.

Виставка благодійна. Всі зібрані кошти планується передати на відновлення Українського дому та миротворчі цілі.
Благодійний внесок при відвідуванні виставки – від 5 грн.

Запрошуємо відвідати Концептуальну виставку «Неможливе - можливо!» з 14 до 16 жовтня 2014 р. з 10:00 до 18:00 в Українському домі (Київ, вул. Хрещатик 2,).

Інформація надана організаторами.

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.