Голова СХПУ та члени Київського осередку відвідали творчий клуб LUMINUS

Відомі виконавці, ведучі, поети, журналісти та громадські діячі зібралися разом у творчому клубі LUMINUS, щоб послухати музику і поезію, поговорити про мистецтво, обговорити політичну ситуацію і просто насолодитися спілкуванням один з одним.

Зустрічі творчого клубу LUMINUS – це можливість об'єднатися творчій християнській інтелігенції задля взаємозбагачення та творчого розвитку. Це клуб, до якого можуть долучитися любителі мистецтва, люди з позитивним світоглядом, які прагнуть різнобічного розвитку.

Костянтин Шаповалов, як Голова Спілки християнських письменників України, ініціатор громадянського руху "За єдину, щасливу країну" відповів на найгостріші політичні питання в клубі LUMINUS. Він підкреслив, що сьогодні наша країна потребує політиків, які будуть служити народу, а не своєму гаманцю. Також він розповів про новий проект громадянського руху "За єдину, щасливу країну" – онлайн канал «Єдність TV», який почне мовлення вже цієї осені.
Свою поезію у клубі LUMINUS прочитали члени СХПУ. Політична поезія Тетяни Євдокимової своєю гостротою відповідала тенденціям часу та болючій темі війни з Росією.

Поет і переможець всеукраїнських літературних фестивалів Віталій Бондарчук представив свої повчальні вірші, написані у стилі байки. Вони не залишили жодного слухача без посмішки, хоча стосуються серйозної теми – вад характеру. Висміюючи наші недоліки у такий спосіб, автор прагне допомогти слухачу побачити себе зі сторони і виправитися.

Серед гостей клубу також були виконавці Марія Волкова, Оксамита, Стелла Красовська, Роман Ващук, репер Arcash, керівник проекту "Живяком" Сергій Погребняк, музична група церкви «Ранкова Зірка» – переможець "Пісні року в українському християнстві – 2012" і багато інших.

Зустріч пройшла 15 жовтня 2014 р. в Музичному комплексі «Гарбуз» (м.Київ).

Image00057

Ведучі вечора Світлана Тимошенко та Сергій Погребняк з Костянтином Шаповаловим

 

Image00050

Іван Костенко

 

Image00079

Віталій Бондарчук, член СХПУ, поет, переможець всеукраїнських літературних фестивалів 

 

Image00165

Image00024

Марія Волкова

Image00001

Музична група церкви «Ранкова Зірка»

 

Image00159

Ведучі вечора Світлана Тимошенко та Сергій Погребняк

 

Image00042

Тетяна Євдокимова, член СХПУ

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.