СХПУ матиме Будинок письменників у Прикарпатті

House writerГолови осередків Спілки християнських письменників України зібралися, щоб відзвітувати про роботу організації на місцях та обговорити плани на майбутнє. З’їзд пройшов у смт. Східниця Львівської області, у гостинному домі радника Голови СХПУ, поета Якова Бузинного.

15-17 грудня на засідання з’їхалися делегати з різних куточків України. Серед них: голова Волинського осередку - поет, головний редактор журналу «Благовісник» Юрій Вавринюк, Житомирського осередку – єпископ СВЦ ХВЄ Петро Залізний, в. о. голови Київського осередку Надія Кривич, радник Голови СХПУ, уповноважений представник СХПУ у США, поет Яків Бузинний, секретар СХПУ Олександр Бєлєнький, представник Чернігівського осередку – Євген Максимець та представники оргкомітету СХПУ.

З’їзд відзначився історичною для СХПУ подією – у Спілки з’явився Будинок письменників. Він був люб’язно наданий Яковом Васильовичем Бузинним та його дружиною у відповідь на пропозицію Голови СХПУ. Цей будинок знаходиться у живописній місцевості Прикарпаття смт. Східниці, де християнські літератори матимуть змогу проводити творчі зустрічі, ділитися досвідом і обговорювати плани на майбутнє.

House writers 1

На засіданні було прийнято рішення присвоїти щорічному фестивалю поезії назву «Фестиваль поезії Якова Бузинного». Така ініціатива Голови СХПУ Костянтина Шаповалова була підтримана одноголосно, зважаючи на численні заслуги Якова Васильовича на письменницькій ниві. Він є автором 8 томів віршів, ілюстрованих власними гравюрами. Його поезія відома в Україні та далеко за її межами. На його тексти написано більше ніж 500 пісень, які вже стали християнською класикою. Разом з дружиною Яків Васильович вже багато років займаються благодійністю, оздоровлюючи у Східниці дітей-сиріт.

Серед інших питань порядку денного – подальший розвиток СХПУ, робота над об’єднанням християнської інтелігенції та впливом на суспільство, розповсюдження істинних духовних цінностей через різні напрямки служіння серед яких: міжнародний християнський кінофестиваль «Світло», круглі столи на громадсько-політичні теми із залученням відомих в Україні громадських, наукових, культурних діячів, заснування нового громадського телебачення «Єдність TV».

Офіційну частину доповнювали творчі вечори, які проходили у камінній залі в атмосфері тепла і затишку, що спонукало присутніх читати вірші, ділитися досвідом служіння та свідченнями милості Божої.

Glava SHPU Kostyantyn Shapovalov

Голова СХПУ Костянтин Шаповалов

Glava zhytomyr Petr Zheleznyiy

Голова Житомирського осередку СХПУ – eпископ СВЦ ХВE Петро Залiзний

Glava Volunskoj yachejki Vavrynuk

Голова Волинського осередку – поет, головний редактор журналу «Благовiсник» Юрiй Вавринюк

Konstantin Shapovalov vruchaet kartinu sobstvennogo avtorstva hozyaevu doma Yakovu Buzyinnomu

Костянтин Шаповалов вручає картину власного авторства господару дому Якову Бузинному

pgt Shodnitsa Lvovskaya obl 2

смт. Схiдниця, Львiвська обл.

pgt Shodnitsa Lvovskaya obl

House writers 3

Будинок письменників СХПУ

SHPU 2

SHPU 3

Predstavitel Chernigovskoy yacheyki Evgeniy Maksimets

Представник Чернiгiвського осередку – Євген Максимець

Sekretar SHPU-Aleksandr Belenkiy

Секретар СХПУ – Олександр Бєлєнький

 SHPU 1

Засiдання з'їзду

Zam glavy Shapovalova Svetlana

Заступник Голови СХПУ Свiтлана Шаповалова

zasedanye sezda

Засiдання з'їзду

Sovetnik Predsedatelya SHPU upolnomochennyiy predstavitel SHPU USA poet Yakov Buzyinnyiy

Радник Голови СХПУ, уповноважений представник СХПУ у США, поет Яків Бузинний

Vechera v kaminnom zale 2

Вечори у камiннiй залi

Vechera v kaminnom zale

SHPU 5

Yakov i Antonina Buzinni Petr Zheleznyiy

Якiв та Антонiна Бузиннi, Петро Залiзний

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.