Християни повинні бути діючими особами, а не спостерігачами

radaukr.1На сьогоднішній день до громадських рад при органах державної влади вже прийнято 7 осіб - представників та членів СХПУ. Зокрема, Голова Спілки Костянтин Шаповалов став членом громадської ради при Міністерстві оборони України. Також діячі від СХПУ представлені у громадських радах при Державному комітеті телебачення і радіомовлення України, Державному агентстві України з питань кіно, Державній авіаційній службі України, Державному комітеті  з протидії незаконному обігу наркотичних засобів, Державному антимонопольному комітеті та при Головному управлінні МВС України у місті Києві.

В СХПУ переконані, що зараз, в часи глибокої політичної та економічної кризи в країні, носіям християнських цінностей вкрай важливо проявляти свою активну громадянську позицію, в т.ч. через вступ до громадських рад. Ініційований Урядом процес формування нових громадських рад є шансом для християн попрацювати на користь країни та змінити її на краще.

Сьогодні в Україні громадські ради є одним з основних засобів громадського контролю за роботою органів державної влади. Вони утворюються для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю та врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики. Їх члени мають можливість співпрацювати з відомствами, генерувати та просувати ідеї, представляти інтереси та думку народу перед органами виконавчої влади.

Нагадаємо, що у листопаді минулого року Кабінет Міністрів України видав Постанову про розпуск громадських рад, що діяли за старої влади і були утворені до 22 лютого 2014 року. Разом з тим у Постанові міститься розпорядження Уряду про створення нових громадських рад, процес формування яких триває і зараз.

Крім вищезазначених громадських рад куди ввійшли члени та представники СХПУ, були подані документи і до інших відомств, які мають бути розглянуті найближчим часом.

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.