На концерті «Пісня року в українському християнстві-2014» нагородили видатних людей у християнстві

nagradada

21 березня 2015 р. в Українському домі у Києві пройшов гала-концерт «Пісні року в українському християнстві – 2014», де зібралися 10 кращих виконавців з усіх куточків України. Засновником номінації «Пісня року…» є Український Євангелічний Альянс (УЄА). Організатори прагнуть сприяти розвитку християнської музичної культури та виявленню гідних талановитих виконавців.

 

Український Євангелічний Альянс (УЄА) та Спілка християнських письменників України (СХПУ) також нагородили людей, які зробили особливий внесок у пропагування культурних і моральних біблійних цінностей, посприяли підвищенню авторитету України у світі через підготовку, підтримку та проведення міжнародних та всеукраїнських заходів, а також посприяли діалогу та єднанню різних християнських церков та деномінацій.

Одним із нагороджених став Руслан Кухарчук, Голова асоціації журналістів, видавців і мовців «Новомедіа», якому, рішенням Голови СХПУ Костянтина Шаповалова, було присуджено орден «Кирила та Мефодія» за багаторічну успішну працю в справі розвитку християнських медіа.

Також, за особливий внесок у розвиток християнського медіа простору відзнаки одержали: Президент християнської медіа-групи InVictoryMedia Сергій Вельбовець – орден «Просвітитель Григорій Сковорода» та Анаіт Агабабова, журналіст телеканалу CNL - медаль «За духовне відродження України».

Цього року вперше від УЄА була вручена нагорода у номінації «Меценат року-2014». Її одержав молодий меценат з Києва Дмитро Шаповалов.

Наостанок, за клопотанням членів Українського Євангелічного Альянсу була відзначена багаторічна плідна праця Голови СХПУ, Генерального секретаря УЄА Костянтина Шаповалова. Йому було вручено орден «Апостола Андрія Первозванного».

badiboom1

«Меценат року-2014» Дмитро Шаповалов

badiboom2

 Анаіт Агабабова, журналіст телеканалу CNL та Генеральний секретар УЄА Костянтин Шаповалов

badiboom3

 Руслан Кухарчук, Голова асоціації журналістів, видавців і мовців «Новомедіа»

badiboom4

Гурт «MEORIT» та Анаіт Агабабова, журналіст телеканалу CNL

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.