Олександр Пономарьов: СХПУ стане міжнародною! Я в цьому впевнений

 

Нагороджений медаллю «За духовне відродження України» голова Дніпропетровського осередку Спілки Олександр Пономарьов поділився своїми враженнями від II Звітно-виборчої конференції.

 

 

- Ви тільки-но отримали нагороду, ваші відчуття?

- Захват! Подяка Богові за те, що відмічені. Я був піонером, комсомольцем, справжнім комуністом, – це все було. Весь цей час я шукав відповідь на запитання: чому людина приходить у світ для щастя, як пташка для польоту, а залишається... найчастіше у розбитого корита. Шукав відповідь і у літературі, і у історії, і у наукових роботах. Проте поки я не пізнав Господа, я не знаходив відповіді. Я мав певне розуміння написання віршів, навчався цьому. Я режисер по професії. Все це лежало на полиці років 30. Як тільки – Господь прийняв моє покаяння, вірю, що дав мені доручення писати. З'явилася велика 5-картинна п'єса «Цар Соломон», поеми, сонети, вірші, молитви, пісні і т.д.

- Як ви потрапили до Спілки християнських письменників України?

- Я пручався спочатку. Був у редакції “Нове життя”: писав статті. Мені запропонували: «Можливо Ви станете членом СХПУ?». «А навіщо?» Ну не розумів я тоді значення, змісту Спілки. Пізніше мені прислали запрошення до вступу. Я прийшов до свого пастора. А він сказав: «Звичайно йди!»

- Що змінилося у вашому творчому житті зі вступом у СХПУ? 

- Я відчув авторитет Спілки. Раніше приходив просто поет Пономарьов. Відносилися до мене так: ну пишеш ти Олександр Олександрович, ну і що? А ось коли я став членом СХПУ – зовсім інше ставлення. Та ще й нагородження сьогодні...Тут слів нема: підйом творчий, духовний, бажання працювати, пробуджувати людей. Я думаю, що якщо до цього я працював з усіх сил, то тепер буду працювати ще більше.

- Як Ви думаєте, що потрібно для СХПУ, щоб вона стала впливовою організацією у суспільстві?

- Потрібно піднімати свій творчий рівень, грамотність написання як прози так і поезії, публіцистики. Тільки тоді можна буде розраховувати що народ, який слухає наші твори, нас почує. Тоді ми зможемо донести Слово до незнаючих Господа. Федір Достоєвський сказав: «Якщо нема Бога, то людині можна все». І сатана підтвердив: якщо заборонено, проте дуже хочеться, то можна. Страшно, що зараз відбувається у суспільстві. Ми повинні виводити людей, як кажуть авіатори, з штопору.  

- Це означає, що не тільки від керівництва залежить успіх Спілки?

- Звичайно! Керівництво має слідкувати за тим, чи правильно, гарно пишуть, відмічати достойні роботи. От відмітили ми Тетяну Старосвітську. Вона нещодавно прийшла до Спілки, проте відразу ривок! Віримо, що вона багато зробить.

- Якою ви бачите Спілку через п'ять років ?

-Я думаю, що вона буде міжнародною. Костянтин Андрійович вивчав це питання і виявилося, що у світі християнської Спілки письменників не існує. Вона є на Україні. І вона стане міжнародною! Я в цьому впевнений. З таким керівництвом, з його ініціативою, вмінням вести за собою і вмінням відмітити, піднести людину може бути тільки так. Я, наприклад, отримав сьогодні додаткові крила.

  

  Олександр Пономарьов, голова Дніпропетровського осередку СХПУ 

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.