Святковий захід з нагоди «Дня дільничного інспектора міліції»

IMG 9925-sСпілка християнських письменників України, як член Громадської ради при ГУ МВС України в м. Києві ініціювала та провела святковий захід з нагоди «Дня дільничного інспектора міліції», який відбувся 18 червня 2015 року в приміщенні Шевченківського РУВС. На заході були присутні керівники управління, старші дільничні інспектори та дільничні інспектори міліції з багатьох районів міста.

Офіційна частина розпочалась зі слів привітання куратора служби дільничних інспекторів, заступника начальника ГУ – начальника міліції громадської безпеки Коваленко І.О. За наказом керівництва були відмічені кращі в службі дільничні інспектори, також був вручений пам'ятний приз ветерану служби дільничних інспекторів – Королю П.В. Привітав всіх присутніх зі святом голова СХПУ Шаповалов К.А.

У святковому концерті взяли участь відомі українські виконавці: заслужені артисти України – саксофоніст Ігор Рудий та композитор Володимир Бистряков, переможці номінації «Пісня року в українському християнстві» – І.Костенко та С.Тимошенко, номінанти «Пісні року в українському християнстві», учасники багатьох музичних заходів – І.Лук'янчук (соліст гурту «Крик душі») та Ірена. Член СХПУ Олена Несміян прочитала свою поезію, як завжди цікаву та актуальну. З танцювальною композицією виступив дитячий колектив «Київарттайм».

Пісні та поезія які звучали на святі говорили про вічні цінності – любов до людей, до рідного краю, про честь та гідність.

З нагоди свята у актовій залі була представлена виставка картин серед яких роботи професійних художників членів Міжнародної спілки художників –Костянтина та Світлани Шаповалових, Національної спілки художників – Лариси Токар, Олега Луньова, Валерія Кулика та відомого художника Любомира Мартинюка.

Завершувала свято пісня, що підняла патріотичні почуття всіх присутніх «Заспіваймо пісню за Україну». Керівництво МВС висловило свою щиру подяку організаторам та учасникам за проведення цього заходу.  

IMG 9925 

 

IMG 0001

Олена Несміян, член СХПУ

 

IMG 0010

Іван Лук'янчук, соліст гурту «Крик душі»

 

IMG 0035

Дитячий колектив «Київарттайм»

 

IMG 0058

Володимир Бистряков, заслужений артист України, композитор

IMG 0061

Ірена

 

IMG 0077

Іван Костенко та Світлана Тимошенко

IMG 0088

IMG 0129

IMG 0138

IMG 9901

IMG 9941

Костянтин Шаповалов, голова СХПУ

IMG 9962

Ігор Рудий, заслужений артист України, саксофоніст

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.