Світле мистецтво в народ - відкриття художньої виставки

0927500af14219e3549ee901106949a1В Києві, у приміщенні Будинку офіцерів 26 червня 2015 року відкрилась виставка художніх робіт з нагоди Дня конституції України. В ній представлені роботи семи професійних художників, серед яких: Костянтин та Світлана Шаповалови, Олександра Гордієць, Олег Луньов, Лариса Токар, Любомир Мартинюк та Валерій Кулик. Всі картини написані в стилі класичного реалізму у жанрі пейзажу, виконані із застосуванням різних технік олією на полотні.

Сюжети робіт прості й зрозумілі всім — мальовничі краєвиди України. В роботах художників, які представлені на виставці, можна побачити красу нашої землі, рідні серцю місцини, розгледіти те, на що у повсякденному житті не вистачає часу — місячну ніч, мальви біля старенької бабусиної хатинки, засніжені дерева в лісі чи пахучі трави у полі... За допомогою пензля у руці майстра, який закарбував на полотні приємні кожному миті, перенестися у спогади, які просвітлюють душу, несуть спокій — саме те, чого так не вистачає людям зараз.

На відкритті виставки були присутні деякі автори робіт, зокрема К.Шаповалов, С.Шаповалова, О.Гордієць, лунала чудова класична музика у виконанні молодої скрипальки Тетяни Харини. К.Шаповалов, на правах організатора, представив відвідувачам молоду талановиту художницю О.Гордієць. Ініціатором та організатором цього заходу виступив Комітет з питань духовності, культури та моралі Громадсьої ради при Міністерстві оборони України, на чолі з головою комітету К.А.Шаповаловим.

Особливо в непростий для країни час, хочеться згадати про вічні цінності — любов до Бога, любов до людей, до рідного краю. Вони прищеплюються людині у т.ч. й за допомогою мистецтва: літератури, живопису, музики, кіно. Живопис — один з видів мистецтва, що може впливати на настрій людии, на стан її душі. Художник ніби промовляє до глядача своїми роботами, ділиться своїми почуттями та світосприйняттям. Тому приємно спостерігати за творчістю людей, які несуть світле мистецтво та культуру у наше суспільство.

Виставка триватиме до 10 липня 2015 р., з 9 до 20 год. без вихідних. Вхід вільний.

Image01 

 

Image01 

 

Image01 

 

Image01 

 

Image01 

 

Image01 

 

Image01 

 

Image01 

 

Image01 

 

Image01 

 

Image01 

 

Image01 

 

Image01 

 

Image01 

 

Image01 

 

Image01 

 

Image01 

 

Image01 

 

Image01 

 

Image01 

 

Image01 

 

Image01 

 

Image01 

 

Image01 

 

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.