Імена Костянтина Шаповалова та Якова Бузинного потрапили до книги «Мистецький Олімп»

32232Мистецькі здобутки Голови СХПУ Костянтина Шаповалова та члена і представника Спілки за кордоном Якова Бузинного були відзначені у рамках Міжнародної програми «Мистецький Олімп».

Матеріали про митців було внесено до однойменної ілюстрованої книги-альбому «Мистецький Олімп» редакції 2015 року. Окрім статей у книзі розміщені репродукції деяких робіт Костянтина Шаповалова, а також обкладинки книг Якова Бузинного.

Костянтин Шаповалов – художник, письменник, Член Міжнародної професійної спілки художників, учасник Всеукраїнських виставок і фестивалів, Генеральний секретар УЄА;  Голова СХПУ, старший пастор київської церкви «Ранкова Зірка», магістр теології; Заслужений діяч християнської літератури України; Голова Комітету з питань духовності, культури та моралі Громадської ради при Міністерстві оборони України; нагороджений орденами «За мужність і відзнаку у служінні» і «Апостол Андрій Первозванний», відзнакою «Заслужений діяч літератури України», медаллю Соборного Гетьманського Козацтва «Козацький Хрест імені Богдана Хмельницького» III ступеня.

Яків Бузинний – художник, поет; громадський діяч; член Спілки християнських письменників України та її представник за кордоном; доктор богослов’я, професор;  засновник фонду спасіння дітей від Чорнобильської трагедії «Надія»; нагороджений орденом «За досягнення у служінні», відзнакою «Заслужений діяч літератури України», орденами та медалями одного з університетів США.

123

 

Мистецький олімп

324234

 

Шаповалов Костянтин

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.