Костянтин Шаповалов прозвітував про роботу Комітету з питань духовності та моралі Громадської ради при Міноборони

Krachuck crop17 вересня 2015 року в Київському Будинку офіцерів відбулося засідання Правління Громадської ради при Міністерстві оборони України.

На засіданні Правління Громадської ради був присутній перший президент України Леонід Кравчук, який вручив нагороди «Честь офіцера» волонтерам, які займаються звільненням, обміном та викупом українських військовослужбовців з полону. Зокрема, цією нагородою було заочно нагороджено українського військовослужбовця Надію Савченко, що зараз перебуває під вартою в Росії.

На засіданні Голови комітетів відзвітували про роботу своїх комітетів за 1 півріччя 2015 року та надали план подальших дій.

Костянтин Шаповалов, Голова Комітету з питань духовності, моралі та культури у своєму звіті розповів про проведені культурні заходи для військовослужбовців та про презентацію в МОУ наукових розробок високоякісних харчових сухих продуктів Інституту технічної теплофізики НАН України.

Також К. Шаповалов зазначив, що наразі проводиться підготовка у таких напрямках:
- проведення святкового концерту у Будинку офіцерів, присвяченого Дню захисника України;
- проведення циклу семінарів та лекцій з нагальних потреб: взаємовідносини в сім’ях, виховання дітей, спадкові проблеми, ціннісна орієнтація;
- розробка пам’яток для сімей військовослужбовців – учасників бойових дій;
- підготовка семінарів у рамках психологічної та реабілітаційної допомоги учасникам бойових дій у напрямку взаємодії з МОУ;
- TV-проект «Народ і армія – відкритий діалог».

Kravchuk-Shapovalov

Kravchuk-Shapovalov2

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.