Стартував прийом заявок на Кінофестиваль «Світло»

kinoДругий міжнародний християнський кінофестиваль «Світло» пройде 6-8 грудня цього року під егідою Спілки християнських письменників України в одному з найвідоміших кінотеатрів Києва – «Кінопанорама». Нарешті поціновувачі кіно знову матимуть можливість зібратися довкола світлого кіно.

Кінофестиваль «Світло» – це платформа для збору, пропаганди світлого, культурного, освітнього кіно в Україні та за її межами. Він виступає за формат фільмів, передач, відеотворів, в якому не буде місця насильству та аморальності.

Організатором кінофестивалю є Спілка християнських письменників України, яка завжди була ініціатором оригінальних, що не мають аналогів в Україні, проектів, серед яких: фестивалі християнської публіцистики, поезії, номінація «Людина року в українському християнстві» та інші.

Вже розпочатий прийом робіт для участі у кінофестивалі. Для цього учасникам потрібно надіслати свою роботу та відповідні документи, перелік яких можна знайти на офіційному сайті фестивалю.

Місцем проведення кінофестивалю є один з найстарших кінотеатрів Києва – «Кінопанорама», який вже майже 50 років не змінює своєї традиції показу найкращих фільмів світового кінематографу.

Кінофестиваль «Світло» вже сьогодні є відомою і довгоочікуваною подією року. Маючи на меті пропагування українського кінопродукту, розширення кінозв’язків між країнами, підтримку культурних, духовних цінностей в Україні та за її межами, відкриття молодих талановитих кінематографістів, кінофестиваль відіграє велику роль в утвердженні вічних цінностей у молодого покоління. Такий захід буде цікавий людям різного віку та соціального статусу.

Запрошуємо до перегляду!

sim

Місце і терміни проведення:

Офіційне місце проведення: Кінотеатр «Кінопанорама».

Адреса: м Київ, вул. Шота Руставелі, 19, ст. метро «Палац спорту».

Дата проведення: 6-8 грудня 2015 року.

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.