Творча зустріч Мирослави Милян з стриянами

DSC014905 листопада 2015 року, поетеса, член СХПУ Мирослава Данилевська-Милян провела творчу зустріч в приміщенні книгарні «Ідея». Зустріч ініціювала директор книгарні Любов Хомчак.
Поетеса ознайомила слухачів зі своєю творчістю, зокрема зі збірками поезій – Любов, Небесні джерела, Світанкові дзвони, Ой летіло лебедятко, Ватра хризантем.


Пані Мирослава осолоджувала слух присутніх різножанровістю своєї творчості. Це лірична і патріотична поезія, рубаї, гуморески. Вона ділилася теплом своєї душі з присутніми в невимушеному спілкуванні.
Несподіванкою було те, що Мирослава сама пише музику на авторські слова і народжуються чудові духовні пісні. Одну з них акапело виконала для слухачів, так як сама є диригентом та співає в хорі. В цей день пощастило поспілкуватися з киянкою Ніною Трофимовою, яка приїхала на зустріч з місцями своєї юності, за фахом вчитель з 55-ти річним стажем порадувала стриян своєю тонкою душевною поезією.

Голова Львівського осередку СХПУ Марія Звіришин.DSC01501

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.