II Кінофестиваль «Світло» нагородив переможців 2015

fest-kinoЗ 6 по 8 грудня 2015 р. кінотеатрі «Кінопанорама» пройшов II кінофестиваль «Світло». Режисери і студії з України та зарубіжжя представили глядачам художні та документальні фільми, анімацію, музичні кліпи та соціальні ролики. Більшою мірою кінороботи цього року підняли тематику взаємин між людьми: робота волонтерів, капеланів, ставлення до людей з певними потребами, батьки і діти, загалом все те, що не залишає байдужим та проводить інвентаризацію душі. У кожний з трьох днів глядачі мали можливість дивитися кінопродукт різних жанрів, роботи молодих і досвідчених режисерів.

Програма першого дня почалася з ігрового повнометражного фільму реж. Анатолія Матешка «Трубач», який став відкриттям фестивалю і був дуже тепло сприйнятий публікою. Він відзначений оргкомітетом Кінофестивалю як перший сімейний мюзикл незалежної України.

Президентом і оргкомітетом кінофестивалю «Світло» були відзначені люди, які зробили значний внесок в український кінематограф. Серед них: відомий український актор і режисер Віктор Андрієнко; актриса театру і кіно Рима Зюбіна; режисер-документаліст, лауреат держ. премії України ім.Т.Г. Шевченка, народний артист України Віктор Шкурін.

В оцінці конкурсної програми журі приймало до уваги якість робіт, їх актуальність і смислову наповненість, так як кінофестиваль присвячений саме світлому і моральному кіно.

Дипломом кінофестивалю був відзначений документальний повнометражний фільм Людмили Калдаре «Якщо любиш ...» (про труднощі і радощі людей, що взяли на виховання прийомних дітей, реальність життя дитячих будинків сімейного типу) - за правдиве донесення соціально важливої ​​теми.

Нагороду кращого міжнародного фільму отримав ігровий короткометражний фільм «Lila», реж. Карлос Ласкано, Іспанія.

Голова Спілки християнських письменників України (СХПУ) і президент кінофестивалю «Світло» Костянтин Шаповалов нагородив за значний внесок у розвиток вітчизняного теле-радіо мовлення, поширення християнської культури та християнських цінностей у нашому громадянському суспільстві, а також багаторічну плідну діяльність Олексія Самсонова - засновника і директора радіостанції «Марія», Максима Максимова - засновника і директора телеканалу «CNL», телерадіокомпанію «Глас» і радіостанцію «Еммануїл». Нагородами були відзначені люди, завдяки яким кінофестиваль живе і діє - це заступник голови СХПУ і член журі Світлана Шаповалова, директор кінофестивалю Альона Шаповалова і голова оргкомітету Світлана Тимошенко.

Отже, нагороди вручені. Як глядачі, так і творці кінопродукту отримали свою порцію позитиву і натхнення. Багато хто відзначав теплу атмосферу, дякували за підібраний контент і підтримку кіноіндустрії в цілому. Ну, а кінофестиваль «Світло» оголосив відкриття нового сезону. Нагадаємо, що головна мета кінофестивалю - пропагувати моральне, світле кіно і змінювати суспільство на краще.

Image00001

 

Image00002

 

Image00001

 

Image00001

 

Image00001

 

Image00001

 

Image00001

 

Image00001

 

Image00001

 

Image00001

 

Image00001

 

Image00001

 

Image00001

 

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.