Всеукраїнський круглий стіл «За щасливе майбутнє України»

k.stol23 грудня 2015 р. в Києві пройде черговий Всеукраїнський круглий стіл «За щасливе майбутнє України», ініційований Всеукраїнською громадською організацією «Спілка християнських письменників України».

Метою круглого столу є започаткування в Україні платформи, яка б сприяла об’єднанню громадського суспільства та інтелігенції у боротьбі проти закритого олігархічного політичного клубу та дозволила б громадськості бути почутою владою.
Громадський рух «За єдину, щасливу країну!», що збирає авторитетів держави з різних сфер суспільства, стає активним рупором за правду, за розбудову української держави на основі християнських, моральних цінностей. Одним із результатів роботи попередніх круглих столів стало створення громадського незалежного телеканалу «Єдність ТВ», який розпочав свою роботу цього року.
Круглий стіл, що відбудеться цього року, пройде у співпраці з Головою Вищої Ради Народних зборів України Миколою Маломужем.

Як і минулого року, за одним столом знов зберуться громадські, культурні, наукові, релігійні діячі, журналісти, політологи, громадські організації, щоб обговорити актуальні проблеми нашої держави та шляхи їх вирішення і, як результат, напрацювати звернення до української нації.

Дата та місце проведення круглого столу «За щасливе майбутнє України»: 23 грудня 2015 р., м.Київ, Великий конференц-зал Національної академії наук України, вул. Володимирська, 55. Початок о 13.00. Закінчення о 16.00.

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.