Світле кіно у бібліотеках

17 березня 2016 р. у відділі літератури з питань мистецтв публічної бібліотеки ім. Лесі Українки (вул. Велика Житомирська, 4) відбудеться презентація проекту «Світле кіно мандрує бібліотеками». Цей захід покладе початок циклу показів світлого, культурного, просвітницького кіно у публічних бібліотеках міста, фільмів, що перемогли на міжнародному кінофестивалі «Світло».

Проект сприятиме об'єднанню, з одного боку, режисерів, з іншого – поціновувачів кіно, що виступають за формат фільмів, передач, відео робіт, в яких немає місця насильству та аморальності, адже домінуючою тематикою кіно є любов, стосунки батьків та дітей, краса у всіх її проявах, дитячі та дорослі мрії. Чимало фільмів піднімають актуальну і наболілу тему війни з ракурсу роботи волонтерів, капеланів та добровольців. Метою проекту є підтримка та популяризація морального кіно, реклама українського кінопродукту.

Запрошуємо всіх охочих на цю зустріч.

Початок о 16.00.

 1279

 

 

 

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.