Світле кіно далі мандрує Києвом: зустріч у районній бібліотеці ім. М.Є.Салтикова-Щедрина

bbible55 квітня 2016 р. кінофестиваль «Світло» завітав до гостинної та дуже затишної бібліотеки ім.М.Є.Салтикова-Щедрина, що на Печерську.

Гостей зустріли, і навіть влаштували екскурсію бібліотекою, а потім пригостили смачним чаєм з солодощами, директорка бібліотеки Олена Анатоліівна Чулаєвська та її заступник Людмила Володимирівна Вавдічик.

На глядачів, серед яких були користувачі та працівники бібліотеки ім.М.Є.Салтикова-Щедрина, а також представники Печерської ЦБС, чекали кінострічки, які стали призерами кінофестивалю «Світло» минулого року.

Вже не вперше, короткометражна кінострічка Анни Дем’яненко “Тримай удар» викликає посмішки, а документальний фільм режисера з Дніпропетровська Ірини Мороз «Всупереч.На два фронти» - не тільки сльози, але й оплески. Завершився показ світлою стрічкою іспанського режисера Карлоса Лоскано «Lila».

Організатори проекту, зокрема голова Комітету з питань духовності, моралі та культури ГР при КМДА та ГУ МВД України м.Києва Лариса Котлякова, дуже сподіваються, що світлі кінокартини, які глядачі мали можливість побачити того дня, зроблять їх добрішими та вселять надію на краще.bbible

 

bbible1

 

bbible7

 

bbible6

 

bbible4

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.