Відбулась нова світла зустріч в рамках проекту

IMG 0252Проект "Світле кіно мандрує бібліотеками", створений за ініціативою ВГО "Спілка християнських письменників України", Комітету з питань культури, моралі, духовності та збереження культурної спадщини Громадської ради при КМДА , впевнено крокує містом та набирає обертів.

Нова зустріч відбулась 7 квітня 2016 р. в самому центрі Києва, в його чудовій архітектурній частині на вул. Липській 12/5, де і розташована бібліотека №149 Печерського р-ну, яка з радістю прийняла в своїх стінах юних глядачів - учнів 4-го класу. Під час заходу діти та їх вчителі переглянули роботи-переможці щорічного Міжнародного кінофестивалю "Світло" - кілька ігрових короткометражних фільмів і анімацію українських та іноземних авторів.

Відбулось спілкування з дітьми про вплив мистецтва, в тому числі кіномистецтва, на світогляд людини, а також про розвиток різних талантів завдяки наполегливій праці. Переглянувши представлені роботи і отримавши порцію позитиву, глядачі мали можливість поміркувати про те, чому вчать та до чого спонукають ці історії. Одним з висновків, озвученим дітьми після перегляду, був - "ніколи не здаватись!".

Нагадаємо, що метою проекту є сприяння відродженню культури , моралі та духовності нації, тому не випадково саме бібліотеки допомагають в реалізації цієї мети. 

IMG 0240

 

b1

 

b2

 

IMG 0265

 

IMG 0270

 

IMG 0284

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.