Позитивні емоції від світлого кіно

04-1918 квітня 2016 р. бібліотека О. Кошового, яка знаходиться на вул. К. Білокур у Печерському р-ні, прийняла естафетну паличку подорожі у світле мистецтво, що відбувається у рамках проекту «Світле кіно мандрує бібліотеками». Гостями бібліотеки стали учні 6-го класу.

Спілкування з дітьми було дуже цікавим та змістовним. Учні активно обговорювали кожну роботу представлену для перегляду, ділилися своїми враженнями. Фільм-переможець 2 кінофестивалю «Світло» – «Тримай удар» викликав у дітей, особливо у хлопчиків, бурні емоції, сміх та вигуки: «Браво! Круто! Клас!». Картина «Обід на двох» не залишила байдужим жодного з присутніх. Діти ніби самі стали героями цієї повчальної історії – вони обурювались, співчували та раділи разом з героями фільму.

Приємно, що такі позитивні емоції у молодого покоління викликало саме світле кіно, а не бруд і аморальність яку можна побачити з теле- та кіноекранів.

IMG 0074

IMG 0075

IMG 0078

 009

 018

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.