Відбулося відкриття виставки церковної фалеристики

Як і було анонсовано раніше, 30 квітня 2016 р. відбулося відкриття унікальної в своєму роді виставки - виставки церковної фалеристики України і художніх робіт на церковну тематику. Костянтин Шаповалов, ініціатор і організатор виставки, представив колекцію з 50-ти церковних і відомчих нагород, серед яких нагороди СХПУ, НУєА, церкви "Ранкова Зірка" та ін. Костянтин Андрійович провів захоплюючу лекцію про походження нагородної системи в царській Росії, розповівши цікаві історичні факти з життя царського стану, а також про церковну нагородну систему нашого часу.

Присутні на відкритті виставки дізналися багато корисних історичних фактів і відомостей: про введення перших нагород, починаючи з часів Римської імперії, про розвиток державних і церковних нагородних систем, про видатних орденоносців минулого і сучасних володарів цих почесних знаків, а також мали можливість подивитися авторські роботи художників Костянтина та Світлани Шаповалових на церковну тематику, в яких була представлена як образна краса Церкви - робота "Світло світу", так і архітектурна.

Нагадаємо, що фалеристика - це не тільки колекціонування орденів, медалей та будь-яких нагрудних знаків (в тому числі почесних, ювілейних, відомчих), але також наука, допоміжна історична дисципліна, що займається вивченням історії цих предметів, їх систем і атрибуцією.

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.