Світле кіно у дитячій районній бібліотеці ім.Павла Усенка

IMG 2387-1Загальноміський проект «Світле кіно мандрує бібліотеками» завітав 6 травня 2016 р. до дитячої районної бібліотеки ім. Павла Усенка.

Глядачами стали учні шостого класу однієї зі столичних шкіл. Вони з зацікавленістю переглянули надихаючі роботи режисерів-переможців та призерів Міжнародного кінофестивалю «Світло»:

• короткометражний ігровий фільм «Тримай удар» режисера Анни Дем’яненко з Києва;
• «Обід на двох» - короткометражний ігровий фільм студентів Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого;
• анімаційний фільм «Про жадібність деякої пташки» режисера з Києва Лізи Безручко;
• «Lila» – короткометражний ігровий фільм режисера Карлоса Лоскано (Іспанія).

Це фільми які надихають на нові звершення, вчать безкорисливо робити добро для оточуючих людей, бачити красу, захоплюватися нею, а також більше посміхатися.

Діти ніби самі стали героями цих повчальних історій – вони обурювались, співчували та раділи разом з героями фільму. Кінопоказ нікого не залишив байдужим. Діти виходили з зали з посмішкою,а на прощання зробили спільну фотографію на згадку.

IMG 2386

IMG 2387

IMG 2401

IMG 2407

IMG 2409

IMG 2412

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.