У центральному Будинку офіцерів пройшов показ «Світлого кіно»

84 b28 червня 2016 р. в київському Будинку офіцерів пройшов концерт і показ фільмів-призерів Міжнародного кінофестивалю «Світло», приурочений до Дня Конституції України.

Кінопоказ пройшов під егідою Спілки християнських письменників України, який, нагадаємо, є організатором кінофестивалю, а також Комітету з питань культури, моралі і духовності Громадської ради при Міністерстві Оборони України та Комітету з питань культури, моралі, духовності і збереження культурної спадщини Громадської ради при КМДА.

Перед глядачами виступили: Анастасія Яценко, християнська співачка, що прославилася чудовим виконанням партій у знаменитих мюзиклах «Mamma mia!», «Русалонька» та «Красуня і Чудовисько»; відома українська скрипалька, володарка премії «Глодоський скарб», лідер камерного ансамблю «АРТЕХАТТА», солістка Національного камерного ансамблю «Київські солісти» Мирослава Которович в дуеті із заслуженим артистом України, баяністом, членом знаменитого Квартету баяністів ім. М. Різоля Національної філармонії України Ігорем Саєнком.

Глядачі побачили такі фільми:
- повнометражний документальний фільм дніпропетровського режисера Ірини Мороз «Всупереч. На два фронти»;
- короткометражний художній фільм режисера Анни Дем'яненко «Тримай удар», який став у 2015 році призером Канського кінофестивалю;
- студентську роботу режисера Оксани Войтенко «Обід на двох»;
 - короткометражний ігровий фільм, притча, студії в ім'я святого Іоанна Воїна (Білорусь) «Лампадка», режисера Віталія Любецького;
- кращий ігровий короткометражний іноземний фільм іспанського режисера Карлоса Ласкано «Ліла»;
- соціальний ролик режисера Романа Гураля «Цінуй життя».

Завершився кінопоказ піснею Тіни Кароль «Україна - це ти» у виконанні талановитої молодої співачки, переможиці Всеукраїнського конкурсу «Пісня року в українському християнстві», Світлани Тимошенко.

«Світ - небезпечне місце, не через людей, які творять зло, а через тих, хто спостерігає за цим і нічого не робить», - процитувала Альберта Ейнштейна, завершуючи кінопоказ, голова Комітету з питань культури, моралі, духовності і збереження історичної спадщини ГР при КМДА Лариса Котлякова. Не будемо залишатися байдужими! Продовжуємо творити добро!

Лариса Котлякова, ведуча концерту, голова Комітету з питань культури, моралі, духовності і збереження історичної спадщини ГР при КМДА

Анастасія Яценко, християнська співачка

Анастасія Яценко, християнська співачка

Мирослава Которович, солістка Національного камерного ансамблю «Київські солісти»

Мирослава Которович, солістка Національного камерного ансамблю «Київські солісти»

Світлана Тимошенко, співачка, переможиця Всеукраїнського конкурсу «Пісня року в українському християнстві»

Лариса Котлякова, ведуча концерту, голова Комітету з питань культури, моралі, духовності і збереження історичної спадщини ГР при КМДА

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.