Мистецтво - на підтримку інвалідів війни Збройних сил України, учасників АТО і бойових дій

IMG 0506 crop2У Києві 12 липня 2016 р. відбувся благодійний аукціон живопису, кошти від якого будуть спрямовані на підтримку інвалідів війни, Збройних сил України, учасників АТО і бойових дій.

Благодійний аукціон під назвою «Літній арт-вернісаж» пройшов у центрі столиці в Музеї історії Києва. На торги було виставлено понад 100 робіт: колекційні картини, живопис в стилі соц-арт, а також роботи сучасних українських художників. Серед них твори народних художників України Віктора Корольчука, Олександра Музики, Віктора Шаталіна, Матвія Когана-Шаца, Михайла Кокіна, Петра Басанця, Віктора Єфименка та Валерія Франчука, а також заслужених художників України Андрія Яланського, Віктора Севастьянова, Петра Сулименка та Аркадія Стрєлова.

Унікальні роботи, багато з яких були написані півстоліття тому, виставлялися на продаж за цінами доступними для простого покупця. Організатори аукціону зробили все можливе, щоб участь в аукціоні змогли взяти не тільки колекціонери та поціновувачі живопису, а й прості громадяни.

«Учасникам аукціону випала унікальна можливість допомогти тим, хто зі зброєю в руках захищав нашу з вами безпеку і, в той же час, придбати за досить низькими цінами живопис музейного рівня, - зазначив один з організаторів аукціону, голова ВГО «Спілка християнських письменників України», член професійної Спілки художників, автор популярної книги «Як навчитися любити, цінувати і відрізняти професійний живопис від аматорського», Костянтин Шаповалов.

Нагадаємо, що виставка-аукціон пройшла за ініціативи комітетів з питань культури, моралі і духовності громадських рад при КМДА та Міністерстві оборони України, Всеукраїнської громадської організації "Спілка християнських письменників України" і Всеукраїнської організації інвалідів війни, Збройних сил, учасників АТО і бойових дій.

Підтримати аукціон прийшла директор Департаменту культури КМДА Діана Попова, яка звернулася з привітанням до учасників та організаторів аукціону, а також заступник генерального директора Музею історії Києва Тетяна Костенко, яка побажала аукціону успіху в досягненні його благородної мети.

Організатори підготували для гостей музичну програму. Лунала музика у виконанні лауреатів всеукраїнських та міжнародних конкурсів: Наталії Коляди (скрипка), Костянтина Повода (віолончель), Дмитра Півненка (фортепіано), а також композитора, автора пісень Олега Кирилкова.

Серед гостей та учасників аукціону були відомі особистості, депутати ВР України, а також художники, серед яких Лауреат Шевченківської премії, народний художник України Валерій Франчук. В ході аукціону твори відомих митців знайшли своїх власників та допомогли нашим військовим.

Сюжет телеканалу ПравдаТУТ

 

2

Олександр Маматов -  голова Спілки інвалідів війни, ЗСУ, АТО та бойових дій

 

3

Валерій Франчук, народний художник України

 

3

Виступ Олега Кірілкова

 

3

Костянтин Шаповалов, голова СХПУ

 

3

Діана Попова, голова Департаменту культури КМДА

 

3

Камерний ансамбль «Київські солісти»

 

3

Костянтин Шаповалов, голова СХПУ

 

3

Лариса Котлякова, голова комітету з питань культури, моралі, духовності та збереження історичної спадщини ГР при КМДА

 

3

Валерій Франчук, народний художник України

 

3

Тетяна Костенко, заступник генерального директора Музею історії Києва

 

IMG 0415

IMG 0433

IMG 0448

IMG 0544

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.