Спілка інвалідів війни, Збройних Сил України, АТО і бойових дій повідомила, куди будуть спрямовані кошти, одержані на благодійному аукціоні живопису «Літній арт-вернісаж»

IMG 0415 2Голова Всеукраїнської громадської організації «Спілка інвалідів війни, Збройних Сил України, АТО і бойових дій» Олександр Маматов повідомив на що будуть використані кошти, виручені під час благодійного аукціону живопису, який пройшов 12 липня 2016 р. спільно з Спілкою християнських письменників України, комітетами з питань культури, моралі і духовності громадських рад при КМДА та Міноборони України.

Більша частина цих коштів (близько 75%) піде на оплату операції інваліда війни в Афганістані, жителя Луганська, який перебуває зараз в статусі тимчасово переміщеної особи, ім'я якого в силу певних причин називати Олександр Маматов не міг. Стан здоров'я цієї людини останнім часом різко погіршився, і він гостро потребував термінової операції, яку сплатити не міг. Операція призначена на 18 серпня.
Йде закупівля медикаментів для відправки в міську лікарню м. Торецка Донецької обл., куди через постійні інтенсивні обстріли надходять не тільки наші військові, а й місцеве населення, а на всіх в міській лікарні медикаментів не вистачає. Машина готується до відправки 4 серпня.

Також, на виручені кошти були закуплені і роздані лежачим інвалідам памперси та інші витратні матеріали.

Після повернення машини з Торецьку і після операції інваліда війни в Афганістані, Спілка інвалідів пообіцяла надати також фотографії, на яких буде відображено момент передачі медикаментів торецькій міській лікарні та інші події, пов'язані з цією благодійною акцією.

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.