СХПУ презентувала свою діяльність в інформагентстві «Укрінформ»

226 вересня 2016 р. в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» за ініціативи Департаменту суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації відбувся круглий стіл на тему: «Дні відкритих презентацій громадських практик», в якому взяв участь голова СХПУ Костянтин Шаповалов.

Костянтин Андрійович презентував діяльність Спілки, яка знайшла позитивний відгук, як у представників громадських організацій, які були присутні на круглому столі, так і у представників міської влади.

Так, в.о. заступника директора Департаменту суспільних комунікацій КМДА Віктор Галета запропонував СХПУ співпрацю з КМДА, а саме у виданні творів християнських літераторів та у проведенні щорічного кінофестивалю «Світло», який відбудеться цього року 11-13 грудня у київському кінотеатрі «Кінопанорама».

Як зазначила в своєму вступному слові директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Марина Хонда, даний захід мав на меті побудову діалогу між владою та громадськістю та делегування громадському суспільству їх прав та повноважень.

КМДА і в подальшому планує проводити подібні публічні зустрічі, щоб більш ефективно працювати з громадськістю.

1

3

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.