Приємна культурна подія в місті

vustavka-veteranu3 жовтня 2016 р. в Київському міському Палаці ветеранів відбулося відкриття персональної виставки картин голови СХПУ, генерального секретаря НУЄА, професійного художника, Костянтина Шаповалова та його дружини, Світлани, під назвою "Кольори року".

Нагадаємо, що це вже 14-та персональна виставка у творчій скарбниці Костянтина Андрійовича і 3-я - у Світлани Данилівни.

Художники репрезентували глядачам як абсолютно нові роботи, так і ті, що вже побували на інших виставках, але при цьому не втратили своєї актуальності і знову притягують погляди відвідувачів.

Цікавість до творчості цих художників визначає зміст їх робіт і подача творчої ідеї. Представлені роботи виконані в стилі імпресіонізму і класичного реалізму. Картинам притаманний живий колір, характерна техніка, багато світла, повітря і позитиву. Як чудово художниками відображені буйство і різноманітність кольорів у весняно-осінніх пейзажах і натюрмортах, морозна свіжість зими, настрій моря та аромат квітів.

Це мистецтво не може набриднути або залишити байдужим, оскільки воно надихається Богом і саме в Ньому його потенціал. Воно надихає, радує, допомагає зануритися в світ чистого і прекрасного.

Кожен відвідувач виставки знайде в цих роботах щось приємне для себе, те, що зробить його добрішими. Такі емоції, справжні і щирі, набагато корисніші для нашої душі, ніж просиджування перед екраном телевізора або за комп'ютером.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку та насолодитися натхненними Богом роботами.

Виставка триватиме до 24 жовтня.

Час роботи: пн. - птн. 10.00 — 16.00 (Сб., Неділя. - Вихідні).

Вхід вільний

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.