СХПУ прийняла участь у Форумі «Моральне суспільство – шлях до успішного розвитку країни»

28 лютого 2017 року в Колонній залі Київської міської державної адміністрації пройшов Форум «Моральне суспільство – шлях до успішного розвитку країни», організаторами якого виступили Комітети з питань культури, моралі, духовності та збереження культурної спадщини Громадської ради при КМДА та Громадської ради при Міністерстві культури України, членом яких є Спілка християнських письменників України.

Відбувся Форум за підтримки Київська міської державної адміністрації. З привітанням до учасників Форуму звернулися представники влади: Діана Попова, директор Департаменту культури КМДА, Марина Хонда, директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА та Вікторія Муха, депутат Київради, голова постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики. Привітали Форум також голови Громадських Рад при КМДА та Міністерстві культури України.

На Форумі були присутні представники громадських організацій, культурних установ та окремі особистості, які здійснюють діяльність в сфері культури або опікуються питаннями піднесення рівня культури в нашому суспільстві.

Серед відомих імен - режисер Віктор Андрієнко, телеведучі та громадські діячі Петро Мага та Сніжана Єговора, представники цирку «Кобзов», Наталя Заболотна з проектом Art Ukraine, мистецтвознавець та громадський діяч Олена Стебельська, директор публічної бібліотеки ім. Лесі Українки Ольга Романюк, відповідальний секретар національної спілки композиторів Тамара Невінчана, директор кінотеатру «Жовтень» Людмила Горделадзе та інші.

Громадські організації та культурні установи були представлені численними та дуже цікавими проектами у різних напрямках культури та мистецтва, серед них: арт-об’єднання «Ukrainian Cinema Village», ГО «Центр мистецтв та духовної культури «Образ», ГО «Інститут Сковороди», ГО «Структура», ГО «Кам’яний острів», ГО «Лісова брама», арт-простір «Скло», ГО «Міжнародний соціально-культурний проект «Джойфест», ГО «Студреспубліка» в особі голови Павла Вікнянського та багато, багато інших.

Спілка християнських письменників також була презентована на заході. Голова Спілки Костянтин Шаповалов розповів про всі ті проекти, що здійснюються СХПУ впродовж останніх років. З урахуванням того, що СХПУ незабаром відзначатиме 10 річницю свого існування, ця презентація стала своєрідним підсумком діяльності Спілки.

Окрім презентації культурних проектів, на Форумі обговорювалися наступні теми:

1. Внесок громадських організацій та представників культури у розвиток морального суспільства;

2. Нові проекти у мистецькій сфері;

3. Співпраця громадських організацій та діячів культури у спільних проектах.

Під час обговорення вищезазначених тем, учасники Форуму неодноразово підкреслювали важливість того, щоб Форум мав практичні, прикладні наслідки. Для цього було запропоновано, щоб кожен з учасників Форуму, чи то особистість, чи то організація, проаналізував, що він може запропонувати іншим.

Таким чином, Форум на цьому не завершив свою роботу, а продовжує те, за для чого і був ініційований - визначати спільні шляхи вирішення нагальних питань в сфері культури.

 

 

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.