Весняний старт світлого кіно у київських бібліотеках

2017-03-01 small1 березня 2017 року у столичній бібліотеці імені Салтикова-Щедріна пройшов перший у цьому році кіно-показ у рамках проекту «Світле кіно мандрує бібліотеками Киева».

На захід зібрались переважно директори та представники інших бібліотек Печерського та інших районів столиці. До перегляду відвідувачам були представлені чотири роботи: короткометражний ігровий фільм «Міна» Вофки Солов’я, анімація іранського режисера Махназа Яздані, короткометражний фільм Марини Артеменко «Не менше 50 кг», та фільм, що отримав гран-прі на кінофестивалі «Світло» 2016 року, «Кордон Віри» режисерки Оксани Войтенко. Кіно-показ прийшовся до смаку бібліотекарям і вони виявили активне бажання провести подібні заходи у своїх закладах.

На кіно-показі була присутньою координатор проекту, Голова комітету з питань духовності та моралі громадської ради при КМДА Лариса Котлякова.

- Великий композитор Гендель говорив, що мета його творчості не просто приносити людям задоволення, а змінювати їх на краще. Така ж само мета і нашого проекту. Якщо ці фільми вам не просто подобаються, а й змушують замислитись, то ми її досягаємо, - зазначила у зверненні до присутніх громадська діячка.

Image00001

Image00003

Image00002

Image00004

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.