Костянтин і Світлана Шаповалови візьмуть участь у благодійному аукціоні живопису на підтримку вдов і сиріт загиблих воїнів АТО

vistavka-aukcion

6 квітня 2017 року в Музеї історії Києва відбудеться благодійний аукціон живопису, якому передуватиме передаукціонна виставка.

Виставка буде відкрита для перегляду картин з 28 березня до 5 квітня 2017 року.

Виручені від продажу картин кошти планується передати вдовам і сиротам загиблих воїнів АТО.

Проходитиме виставка-аукціон за ініціативи та підтримки Комітетів з питань культури, моралі та духовності Громадських Рад при Міністерстві оборони України та Київської міської адміністрації, а також ВГО "Спілка християнських письменників України".

Любителі живопису та колекціонери зможуть не тільки побачити, але й придбати під час роботи аукціону, роботи народних художників Віктора Шаталіна, Федора Захарова, Василя Непийпиво, Матвія Когана-Шаца, заслужених художників Петра Сабадиша і Василя Чегодара, народної художниці України Тетяни Голембієвської, Йосипа Бакшая -молодшого. Поряд з цими іменами, картини яких в будь-якій приватній і навіть музейній колекціях - вдача, будуть представлені роботи Костянтина і Світлани Шаповалових.

Переважна частина картин, що будуть представлені на аукціоні - це роботи в стилі соц-арт, яким більше ніж 50 років і виставлені вони будуть на продаж дійсно по благодійним цінами, розмах яких коливається від 1 грн. до 5000 доларів США.

Таким чином, за задумом організаторів аукціону, простим українцям, як і колекціонерам, надається можливість купувати картини, тим самим підтримуючи тих, хто цього найбільш потребує.

Запрошуємо відвідати виставку та прийняти участь в аукціоні!

 

Вхід на виставку безкоштовний.

Аукціон буде проходити за адресою: вул.Б.Хмельницького, 7, 1 пов., Музей історії Києва.

Телефон для довідок: 067-395-07-41

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.