Зустріч з Олесею Франко, правнучкою великого письменника

IMG 0173 116-го березня 2017 року відбулася творча зустріч за участі голови СХПУ Костянтина Шаповалова та члена СХПУ, правнучки видатного українського письменника Івана Франка, Олесі Франко, з гостями та працівниками Центральної районної бібліотеки ім. І. Франка м.Києва.

Олеся Франко ділилася спогадами про свою відому родину, показала фотографії з сімейного архіву, розповіла про те, що оселя родини Франко завжди мала відкриті двері для всіх творчих людей різних напрямів мистецтва. Пані Олеся була щаслива з того, що зростала в такій творчій родині. У своїй творчості вона поєднала і слово, і музику. Присутні під час цієї зустрічі мали можливість насолодитися авторськими піснями та поезією у виконанні Олесі Мирославівни.

Керівництво бібліотеки радо запросило членів СХПУ приймати у подальшому участь у різних творчих заходах, які відбуваються у їх закладі.

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.