Лист-звернення від спонсорів Спілки християнських письменників України

Ми, як спонсори, обурені позицією представників Волинського осередку  Спілки християнських письменників України щодо діяльності Спілки та напрямків використання її коштів. З цього приводу зазначаємо наступне:

Світова практика говорить про те, що спонсор самостійно визначає цілі, напрямки, види й обсяги допомоги. При цьому пріоритетами вкладання коштів є об’єкти, проекти найбільш привабливі для спонсора за наслідками аналізу багатьох факторів.

Таким чином фінансування надається на конкретний, найефективніший, найперспективніший, з точки зору спонсора, проект, а не тому, що в організації виникла нагальна потреба в коштах.

Співробітництво в галузі спонсорської допомоги оформлюється угодою, в якій чітко зазначається розмір фінансування, строки та напрямок його цільового використання.

Вивчаючи проекти, надані Головою Всеукраїнської громадської організації «Спілка християнських письменників України» Костянтином Шаповаловим, ми, як спонсори, висловлюємо готовність вкладати свої кошти саме в них. Враховуючи виклики часу, вони є найбільш дієвими для підняття рівня суспільної моралі, утвердження християнських цінностей в соціальних відносинах та поведінці людей, виховання нового покоління України в дусі християнської етики.

Досягнення цих цілей і є основною метою діяльності Спілки, зафіксованою в її Статуті.

 

З повагою,

спонсори Спілки християнських письменників України

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.