Відгук Київського осередку на зауваження Волинського осередку

Київський осередок СХПУ обурений безпідставними звинуваченнями з боку Волинського осередку на адресу Голови Спілки християнських письменників України Шаповалова К.А. щодо напрямку діяльності організації.

Враховуючи виклики часу, особливості сучасного сприйняття інформації, СХПУ реалізує мету своєї діяльності, а саме – утвердження християнських цінностей в житті та свідомості українців за допомогою таких проектів:

  • Міжнародний кінофестиваль «Світло»
  • Проведення круглих столів на соціально важливі теми та виклики сьогодення
  • Літературні фестивалі та вечори поезії
  • Проведення виставок живопису

Правильність обраного шляху підтверджується зростанням авторитету СХПУ в суспільстві, популярністю проектів серед людей різного віку, об’єднанням навколо заходів християн, людей, які займають активну громадянську позицію, творчих людей.

Так, наприклад, попит на світле, моральне, просвітницьке кіно призвів до народження таких загальноміських проектів, як «Світле кіно мандрує містом» та «Світле кіно мандрує бібліотеками». Їх мета – продовжити життя стрічок-переможців та призерів Міжнародного кінофестивалю «Світло» шляхом показу широкій аудиторії глядачів не тільки столиці, а й багатьох куточків України.

Слід зазначити, що те, що робить СХПУ є результатом праці багатьох волонтерів. Вони долучаються до роботи саме тому, що оцінюють проекти СХПУ як найефективніші та найперспективніші в напрямку утвердження християнської моралі в суспільстві.

На превеликий жаль Волинський осередок не зміг побачити реакцію суспільства на заходи СХПУ і як наслідок оцінити їх вагомий, масштабний вплив на світогляд людей.

З повагою, 
члени Київського осередку СХПУ
Кривич Н.М.,
Котляков О.Я.,
Котлякова Л.К.,
Костенко О.Д.,
Сердюк О.В.,
Бєлєнький О.С.,
Яковлева  М.О.,
Листовнича Т.П.,
Грищук Г.Ф.,
Михайлюк М.М,,
Євдокимова Т.О.,
Бондарчук В.М.,
Несміян О.М,,
Ященко Т.М.,
Гаврюк С.М.

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.