СХПУ одержала нагороду Київської мерії за кінофестиваль "Світло"

web kmda13

12 жовтня в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулося нагородження переможців відбору успішних практик реалізації громадських ініціатив у вирішенні питань місцевого значення, ініційованого Київською мерією.

Спілка християнських письменників України стала одним з переможців цього відбору з проектом Кінофестиваль «Світло» і зайняла 1-е місце в номінації «Просвітницькі ініціативи».

За результатами роботи відбіркової комісії в фінал вийшла 21 громадська організація і громадянська ініціатива в 7 номінаціях, які представляли сферу культури, спорту, просвітницької роботи, освіти, науки, журналістики, економіки. Серед них ГО «Магнолія», «Союз ветеранів війни з Росією», ГО «Батьківська турбота», ГО «Місто-сад», ВГО «Об'єднані України» і багато інших.

СХПУ стала єдиною християнською громадською організацією, проект якої став переможцем відбору, який Київська мерія ініціювала вперше.

Нагороди переможцям, спеціальну відзнаку та дипломи, вручив заступник Київського голови, секретар Київради Володимир Прокопів.

У своєму привітанні він зазначив: «Ми часто говоримо про реформи і їх реалізацію. В цьому залі сьогодні зібралися люди, представники різних інститутів громадянського суспільства, які втілюють ці реформи на ділі. Вони не скаржаться і не критикують, а засукавши рукава, змінюють місто на краще».

Київська міська державна адміністрація планує в подальшому співпрацювати з переможцями цього відбору. Організації-переможці будуть включені в електронний збірник кращих успішних практик, а також будуть запрошуватися до участі в різних заходах, організованих КМДА, в тому числі, комунікативних.

Після закінчення урочистої частини, переможцям було надано можливість зробити презентації своїх проектів.

Також, після закінчення офіційної частини нагородження, заступник директора кінофестивалю «Світло», Світлана Тимошенко, була відзначена Київською мерією спеціальної Подякою за активне сприяння в проведенні відбору в якості ведучої урочистого вручення.

«Підсумки проведеного заходу, йдеться у зверненні Департаменту громадських комунікацій Київської міської адміністрації до учасників відбору, свідчать про те, що в столиці досить багато громадських організацій, які мають певні досягнення в реалізації ініціатив у вирішенні питань соціального, культурного, економічного та інших аспектів життя міста».
На завершення церемонії представники Київської мерії подякували громадським організаціям за їх внесок у вирішення нагальних проблем міста і за підтримку даної ініціативи.

 

web kmda13

web kmda13

web kmda13

web kmda13

web kmda13

web kmda13

web kmda13

web kmda13

web kmda13

web kmda13

web kmda13

web kmda13

web kmda13

web kmda13

web kmda13

web kmda13

web kmda13

web kmda13

web kmda13

web kmda13

web kmda13

web kmda13

web kmda13

web kmda13

web kmda13

web kmda13

web kmda13

web kmda13

web kmda13

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.