Курсанти Київського військового інституту зв’язку на виставці воєнної фалеристики

 У середу, 1 листопада, виставку воєнної фалеристики відвідали курсанти одного з київських військових вишів – Київського інституту телекомунікацій та зв’язку.

f4

 

Майбутніх військових та їх кураторів дуже зацікавила не тільки унікальність самої виставки та представлених на ній експонатів, але й розповідь про реальні історії людей та їх подвиги під час ВВВ, за які вони одержали нагороди, які були представлені в експозиції.

Збираючи інформацію про нагороди, які потрапляли до його колекції, автор та організатор виставки, Костянтин Шаповалов, звертався до архівних даних, які останнім часом стали відкритими для широкого загалу. Таким чином, як нагороди та і подвиги 73-х річної давнини цих, переважно простих людей, мов одержали друге життя…

Серед тих реальних історій, про які під час лекції розповідав Костянтин Шаповалов, було декілька, які стосувалися подвигів простих зв’язківців та телефоністів, які під час бойових дій забезпечували безперебійних зв’язок передової зі штабом.

Наприкінці лекції Костянтин Шаповалов відповів на численні питання хлопців та дівчат. З їх враженнями ви можете ознайомитися у відео, що опубліковано нижче.

f10

 

f10

 

f10

 

f10

 

f10

 

f10

 

f10

 

f10

 

f10

 

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.