Вперше в Україні: СХПУ оголосила лауреата Першої християнської літературної премії та нагородила письменників-сатириків

Обидві урочистості пройшли 25 листопада у Києві під час святкування 18-ї річниці київської церкви «Ранкова Зірка», старший пастор якої, Костянтин Шаповалов, є головою СХПУ.

img 3078

Цього року Спілка вперше провела Всеукраїнський заочний літературний конкурс сатири і гумору, який мав назву «Станемо любити не словом, ані язиком…».

Переможцями цього конкурсу стали, як поети, так і прозаїки. Серед них: Віталій Бондарчук, Тетяна Євдокимова, Юрій Вавринюк, Мирослава Данилевська-Мілян, Оксана Карнага-Легуцька. Усім їм Голова Спілки вручив дипломи і спеціально виготовлені пам'ятні статуетки у вигляді пера. Переможці також привітали церкву «Ранкова Зірка» з річницею і порадували присутніх своїми творами, за які і були удостоєні нагороди.

Того ж дня пройшла ще одна не менш важлива подія – було оголошено першого лауреата християнської літературної премії, заснованої головою СХПУ. Лауреатом за підсумками 2017 року став київський поет-гуморист Віталій Бондарчук. Разом із премією переможцю вручили позолочений жетон лауреата.

- Дякую за визнання. Це-честь, але мені ніяково, прокоментував Віталій своє нагородження. В Україні є стільки гідних людей, особливо серед християн!»

Нагадаємо, що християнську літературну премію Костянтин Шаповалов вирішив заснувати замість голосування у щорічній номінації «Людина року в українському християнстві», яка, за словами Голови Спілки, відіграла важливу роль у тому, щоб представники українських християнських конфесій почали визнавати заслуги один одного. Літературна премія вручатиметься за кращий християнський твір року. Рішення щодо визначення лауреата премії одноосібно приймає Голова СХПУ, як її засновник.

- Як Голова Спілки, засновник премії та укладач статуту, я маю ексклюзивне право обирати переможця. Також, за статутом, я можу за рік визначити двох лауреатів. Тому, можливо, у лютому, на кінофестивалі «Світло», ми нагородимо ще одного письменника або поета, - поділився своїми планами Костянтин Шаповалов під час вручення премії.

Щиро вітаємо Віталія Бондарчука зі званням лауреата літературної премії, а також усіх переможців конкурсу сатири і гумору!

Бажаємо теперішнім переможцям та майбутнім, усім християнським літераторам, нових звершень на літературній ниві, бажаємо «загострювати своє перо» так, щоб те слово, яким вони володіють, було дієвим та живим, гострішим за будь-який меч, щоб воно доходило до самих сердець і було здатним міняти людські серця, сприяючи, таким чином, тим змінам в нашій країні, на які ми всі з нетерпінням очікуємо.

Незабаром будуть опубліковані твори-переможці конкурсу сатири та гумору.

award-SHPU

 

IMG 0894

 

img 3079

 

 

img 3079

 

 

img 3079

 

 

img 3079

 

 

img 3079

 

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.