У Києві знов пройде Міжнародний кінофестиваль «Світло»

Оргкомітет Міжнародного кінофестивалю «Світло» оголосив про початок прийому заявок на участь.

25-26 лютого в київському кінотеатрі "Кінопанорама" в 4-й раз зберуться творці і любителі надихаючого та пробуджуючого серця кіно.

afisha2018
В черговий раз кінематографісти з України та інших країн світу продемонструють, що насильству та аморальності на екранах існує альтернатива. Світлі фільми можуть бути як смішними і іронічними, так і тими, які змушують задуматися, звертаючи увагу на важливі речі, повз які ми пробігаємо в нашій щоденній метушні.
 
Формат творів широкий - від декілька секундних соціальних роликів та анімації до повнометражних фільмів.
 
Нагадаємо, що кінофестиваль «Світло» було започатковано ВГО "Спілка християнських письменників України" як платформа для збору та популяризації світлих, просвітницьких фільмів, які здатні надихати та нести добро у серця людей.
 
Кінофестиваль «Світло» не завершує свою роботу після того, як опущено завісу і вручено нагороди переможцям. Фільми кінофестивалю продовжують свій шлях через проекти «Світле кіно подорожує бібліотеками» і «Світле кіно подорожує країною». Фільми-призери кінофестивалю «Світло» змогли побачити не тільки кияни, але й глядачі інших регіонів України, в тому числі в зоні АТО.
 
Покази кінофестивалю увійшли в офіційну програму святкування Дня Незалежності України, і вже не в перший раз збирають глядачів в Колонній залі Київської міської адміністрації. Протягом року фільми транслюються на телеекранах України.
 
Кінофестиваль «Світло» нещодавно став переможцем «Відбору успішних практик реалізації громадських ініціатив», який проводила Київська міська державна адміністрація і посів 1-е місце у номінації «Просвітницькі проекти». 12 жовтня цього року в Колонній залі КМДА відбулося урочисте нагородження за участі керівництва міста.
 
Запрошуємо студії, режисерів взяти участь в IV Міжнародному кінофестивалі «Світло».
 
Придбати квитки та надіслати заявки на участь можна через офіційний сайт кінофестивалю «Світло»: http://kinofest-svet.com.ua/index.html.
 

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.