«Київські мотиви» запрошують. В КМДА відкрилась виставка картин Костянтина та Світлани Шаповалових

vistavka-kmda-3823 квітня у Київській міській державній адміністрації відкрилась виставка картин відомих українських художників Костянтина та Світлани Шаповалових. Експозиція розгорнулася в кулуарах 2-го поверху міської адміністрації і проходить під назвою «Київські мотиви». Більшість робіт, представлених на виставці, містить різноманітні київські міські, природні пейзажі та натюрморти, виконані в стилі реалістичний імпресіонізм та фігуратив. Деякі роботи художники представили на публіку вперше.

Під час відкриття виставки зі словами привітання до художників і всіх присутніх звернулися представники київської мерії: заступник директора Департаменту суспільних комунікацій Віктор Галета, представниця Департаменту культури КМДА, співробітники київської бібліотеки ім. Лесі Українки та постійні відвідувачі виставок художників. Всі вони дуже щиро висловлювали свої враження як про роботи митців, так і про їх творчість.

Віктор Галета, який зовсім несподівано опинився на відкритті виставки, сказав: «Пробігаючи по своїх справах, не міг не зупинитися, бо ці роботи привертають увагу, переводять погляд з повсякденності, з тієї біготні, в якій ми знаходимось, на прекрасне. Вони заспокоюють та нагадують, що окрім справ існує щось інше».

Картини Костянтина та Світлани Шаповалових не залишають байдужими та чіпляють навіть при побіжному погляді. Напевне це тому, що художники відносяться до своєї творчості, до мистецтва в цілому, як до місії, яка полягає в тому, щоб нести людям світло, переводити їх погляди на красу оточуючого світу, що нагадує про Творця. Тому, напевне, роботи художників нікого не залишають байдужими, про що свідчать не тільки виступи присутніх на відкритті виставки, але й численні відгуки відвідувачів попередніх виставок.

«Ми віримо в те, що мистецтво духовне. Воно відноситься до духовної сфери і тому має духовний вплив на людину. Питання в тому, що це за вплив», - зазначила Світлана Шаповалова на відкритті виставки.

Зважаючи на ці слова, можна зробити висновок, що мистецтво – це дуже відповідальна річ. І оглядаючи картини художників, аналізуючи ті враження, якими ділилися присутні, дістаєш висновку, що митцям цю місію виконувати вдається.

Виставка триватиме до 5 травня, тому запрошуємо доторкнутися до сфери чудових відчуттів, які несе справжнє мистецтво!

vistavka-kmda-30

vistavka-kmda-43

vistavka-kmda-31

 

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.