СХПУ успішно презентувала свою діяльність у київській мерії

image727 квітня ВО Спілка християнських письменників України представила свою діяльність на II Київському форумі організацій громадянського суспільства. Захід було проведено з ініціативи Київської міської державної адміністрації. Метою форуму є не тільки презентація успішних громадянських практик, але й обмін досвідом та налагодження контактів між учасниками для подальшої співпраці.

СХПУ представникам мерії, членам громадської ради при КМДА та «колегам» по громадській діяльності презентувала свої найуспішніші проекти, зокрема: кінофестиваль «Світло» та його «дочірні» проекти «Світле кіно мандрує бібліотеками Києва», «Світле кіно мандрує країною» та «Світле кіно оселилось у місті», конкурс та нагородження у номінації «Людина року в українському християнстві», щорічні благодійні аукціони живопису, круглі столи «За збереження сімейних цінностей» та «За щасливу Україну», літературні фестивалі та конкурси.
Окрім нас на форумі представили результати своєї діяльності інші громадські організації, серед яких ГО «Київська організація інвалідів «Іріда», ГО «Фундація 101», що презентувала мобільний додаток «Каратель», ВГО «Інтелектуальна Україна», ГО «Волонтерський рух Батальйон Сітка» та інші.

image4

 

image7

 

image10

 

image13

 

image16

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.