Конкурс Сатири та Гумору. Післямова

1 грудня відбулося вручення християнської літературної Премії та нагородження переможців Всеукраїнського заочного літературного конкурсу сатири та гумору «Пройшла весна. Пройшло літо… Осінь українського християнства».

Лауреатами літературної премії цього року стали член СХПУ, кандидат філологічних наук Марія Дем’янюк з Хмельницького за книгу-дослідження «Синергія гуманізму, етики та естетики як основа діяльності СХПУ» та киянка, кандидат у члени СХПУ Світлана Шаповалова за  документальну стрічку «Реванш XXI», в якій розповідається про історію Реформації в Європі та про ті позитивні наслідки, які вона має, навіть, для свого сьогодення.

Щодо конкурсу сатири та гумору, нагороди отримали шість літераторів з різних міст України у номінаціях «Мала проза», «Притча» та «Поезія» (по дві особи в кожній номінації).

Нагородження пройшли в рамках святкування 19-ї річниці київської церкви «Ранкова Зірка» старший пастор якої є головою СХПУ.

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.