Виставка художніх робіт "Кримська сюїта"

28 березня цього року у Чергнігівському обласному художньому музеї відкриється виставка художніх робіт «Кримська сюїта» відомих київських художників, членів Міжнародної професійної спілки художників Костянтина та Світлани Шаповалових, яка налічує більше 60 робіт з видами гірського, морського Криму, Ялти, Гурзуфу, Балаклави, Нового Світу.

2

Окрім естетичного та просвітницького значення, виставка «Кримська сюїта» має й патріотичне значення, бо 2019 рік – це 5 рік з моменту анексії Криму і своїми творами митці нагадують нам про півострів та стверджують, що він належить Україні.

На сьогодні виставкою зацікавилися й інші музеї України, зокрема Національний музей літератури України, де виставка пройде у травні цього року, Черкаський обласний художній музей (дати проведення виставки з 6 червня до 7 липня 2019 р.) та Вінницький обласний художній музей, де виставка пройде в серпні 2019 року.

Виставка пройде за адресою: м.Чернігів, вул.Музейна, 6 (територія валу).
Час відкриття виставки: 28 березня о 15.00.
Термін дії виставки буде оголошено додатково.

Запрошуємо відвідати унікальну виставку художніх робіт!

 

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.